Jesteś tutaj: Ważne info odnośnie wyjazdu na mecz do Wrocławia!

Ważne info odnośnie wyjazdu na mecz do Wrocławia!

Klub z Wrocławia w końcu odpowiedział na nasze pytania dotyczące wyjazdu na mecz do ich miasta. Przedstawiamy ważne informacje dla kibiców Stali, którzy wybierają się na ten wyjazd.

Bilety - Bez podziału na ulgowe/normalne w cenie 30,00 zł do kupienia tylko i wyłącznie we Wrocławiu w specjalnie przygotowanym punkcie przy wejściu na sektor gości 

 

Zgłoszenie się do wyjazdu - KAŻDY KIBIC KTÓRY WYBIERA SIĘ NA MECZ I CHCE WSPIERAĆ STAL GORZÓW W SEKTORZE GOŚCI MUSI ZGŁOSIĆ SWOJE DANE ( imię naziwwsko i pesel) wysyłając to na maila do piątku 05.05.2017 do godziny 13:00. Stowarzyszenia Kibiców które wyślę całą listę od Wrocławia : stowarzyszenie@stalgorzow.pl . Osoby jadące autokarem nie muszą wysyłać swoich danych !!!

 

NIE WYSYŁAMY POTWIERDZENIA WPISANIA NA LISTĘ. Dostajemy dziesiątki i setki maili i każdemu nie sposób odpowiedzieć i odpisać. 


Parking - Dostępny jest TYLKO parking dla autokarów i busów. "Pojazdy osobowe muszą znaleźć parking w okolicy stadionu bo nie dysponujemy dużym miejscem parkingowym dla kibiców gości" cytując przedstawicieli z klubu Wrocławskiego. 

 

Przypominamy, że wciąż można zapisać się na autokar w Sklepie Perełka ( ul. Sikorskiego 110 ) w czwartek od 10:00 - 18:00 i piątek od 10:00 do 13:00. Koszt przejazdu to 50,00 zł