Jesteś tutaj: GRAND PRIX SŁOWENII: MARTIN VACULIK NAJLEPSZY W KRSKO

GRAND PRIX SŁOWENII: MARTIN VACULIK NAJLEPSZY W KRSKO

Martin Vaculik triumfował w pierwszych zawodach Grand Prix w tym roku. Drugie miejsce zajął Fredrik Lindren, a na najniższym stopniu podium stanął Patryk Dudek.

 

 

Niels Kristian Iversen zajął ósmą lokatę z dorobkiem dziewięciu punktów, a Bartek Zmarzlik uplasował się na jedenastej pozycji ze zdobyczą 6 "oczek". 

 

Klasyfikacja Grand Prix Słowenii w Krsko (Słowenia):
1. Martin Vaculik (3,3,1,1,3,2,3) 13
2. Fredrik Lindgren (2,2,2,2,3,3,2) 16
3. Patryk Dudek (3,3,2,0,1,3,1) 13
4. Jason Doyle (1,3,3,3,0,2,0) 12
5. Emil Sajfutdinow (1,2,3,3,3,0) 12
6. Greg Hancock (3,3,0,2,2,1) 11
7. Matej Zagar (2,0,2,3,2,1) 10
8. Niels Kristian Iversen (0,2,3,2,2,0) 9
9. Tai Woffinden (3,1,3,0,1) 8
10. Piotr Pawlicki (2,1,2,1,1) 7
11. Bartosz Zmarzlik (0,1,1,3,1) 6
12. Maciej Janowski (0,1,1,1,3) 6
13. Chris Holder (2,2,0,0,2) 6
14. Nicki Pedersen (D,D,1,2,D) 3
15. Antonio Lindbaeck (1,0,0,1,0) 2
16. Nick Skorja (1,0,0,0,0) 1
17. Matic Ivacic - NS
18. Denis Stojs - NS

 

Bieg po biegu:
1. T. Woffinden, M. Zagar, N. Skorja, N. Pedersen (D)
2. P. Dudek, F. Lindgren, J. Doyle, B. Zmarzlik
3. G. Hancock, Ch. Holder, E. Sajfutdinow, N. K. Iversen
4. M. Vaculik, P. Pawlicki, A. Lindbaeck, M. Janowski
5. P. Dudek, Ch. Holder, T. Woffinden, A. Lindbaeck
6. M. Vaculik, N. K. Iversen, B. Zmarzlik, N. Skorja
7. G. Hancock, F. Lindgren, M. Janowski, M. Zagar
8. J. Doyle, E. Sajfutdinow, P. Pawlicki, N. Pedersen (D)
9. T. Woffinden, P. Pawlicki, B. Zmarzlik, G. Hancock
10. E. Sajfutdinow, P. Dudek, M. Janowski, N. Skorja
11. J. Doyle, M. Zagar, M. Vaculik, Ch. Holder
12. N. K. Iversen, F. Lindgren, N. Pedersen, A. Lindbaeck
13. E. Sajfutdinow, F. Lindgren, M. Vaculik, T. Woffinden
14. J. Doyle, G. Hancock, A. Lindbaeck, N. Skorja
15. M. Zagar, N. K. Iversen, P. Pawlicki, P. Dudek
16. B. Zmarzlik, N. Pedersen, M. Janowski, Ch. Holder
17. M. Janowski, N. K. Iversen, T. Woffinden, J. Doyle
18. F. Lindgren, Ch. Holder, P. Pawlicki, N. Skorja
19. E. Sajfutdinow, M. Zagar, B. Zmarzlik, A. Lindbaeck
20. M. Vaculik, G. Hancock, P. Dudek, N. Pedersen (D)

 

Półfinał I:
21. P. Dudek, J. Doyle, M. Zagar, E. Sajfutdinow

 

Półfinał II:
22. F. Lindgren, M. Vaculik, G. Hancock, N. K. Iversen

 

Finał:
23. M. Vaculik, F. Lindgren, P. Dudek, J. Doyle