Jesteś tutaj: STALOWCY, WAŻNA SPRAWA!

STALOWCY, WAŻNA SPRAWA!

Emocje po ostatnim meczu pewnie ostygły u wielu z Was. To co razem zrobiliśmy na trybunach sprawia, że nie jednemu z kibiców widzących tę atmosferę przypomniały się lata naszej świetności na trybunach. W tym momencie powinniśmy zacząć nakręcać się wzajemnie by powtórzyć to na sektorze w Lublinie. Niestety tak nie będzie. Bilety, które powinny trafić do Nas - kibiców zostały rozdane przez prezesa Sadowskiego dla sponsorów, rodzin oraz znajomych osób pracujących w klubie - w skrócie układy, układziki. Osoby, które wspierały Naszą drużynę przez cały rok, czy to u siebie, czy na wyjazdach najzwyczajniej w świecie nie załapią się na bilety. Nie zważając na ten fakt, pragniemy zaprosić KAŻDEGO(BEZ ŻADNYCH WYJĄTKÓW), kto czuje się prawdziwym kibicem Stali do pojechania do Lublina w celu pokazania swego niezadowolenia w tej sprawie. Polski żużel dla kibiców! W ten dzień wszyscy ubieramy się na czarno!
Liczymy, że miejsca w autokarze zapełnią się z prędkością rozpędzającego się na prostej Bartka Zmarzlika, a my będziemy już jutro dzwonić po drugi autokar. To ten wyjazd będziecie opowiadać swoim wnuczkom. Odpuśćcie sobie niedzielny rosołek u babci, i wieczornego browara przed tv z kumplami. Jedźcie za swoją drużyną na drugi koniec Polski. To obowiązek każdego fanatyka!!!
Szczegóły:
???? koszt: 200 zł
⏰ data: 25.09
⏳ czas na przesłanie potwierdzenie przelewu do godziny 12.00 w poniedziałek (19.09)
❓ Jak się zapisać?
Płatność przelewem na konto stowarzyszenia: 74 1870 1045 2083 1065 8328 0001, w tytule prosimy umieścić swoje imię i nazwisko. Potwierdzenie przelewu prosimy wysłać do nas w wiadomości prywatnej na facebooka, podobnie jak wszelkie pytania na temat wyjazdu.
JEDZIEMY KURWA WSZYSCY! ????????
WSZYSCY NA CZARNO! ⚫️