Jesteś tutaj: Znamy terminarz. Sezon zaczynamy od wyjazdu do Torunia!

Znamy terminarz. Sezon zaczynamy od wyjazdu do Torunia!

Ogłoszony został terminarz na sezon 2017. Obronę mistrzowskiego tytułu zaczniemy od wyjazdów do Torunia i Grudziądza. Pierwszy mecz w Gorzowie dopiero 30 kwietnia.

 

 

 

 

 

 

 

Sezon 2017

 

Sparingi:

 

24 marca – Gorzów – Częstochowa
04 kwietnia – Gorzów – Leszno
07 kwietnia – Częstochowa - Gorzów
11 kwietnia - Leszno - Gorzów

 

Rozkład I rundy PGE Ekstraligi:

 

 16 kwietnia:  Częstochowa -  Rybnik*
16 kwietnia: Leszno - Wrocław*
17 kwietnia: Zielona Góra - Grudziądz
17 kwietnia:  Toruń - Gorzów

 

 * data rezerwowa - 17 kwietnia

 

II runda:

 

22 kwietnia: Rybnik - Wrocław*

 

22 kwietnia: Zielona Góra - Toruń*
23 kwietnia: Częstochowa - Leszno
23 kwietnia: Grudziądz - Gorzów

 

* data rezerwowa - 23 kwietnia

 

III runda: 
30 kwietnia: Grudziądz - Częstochowa
30 kwietnia: Leszno - Zielona Góra
30 kwietnia: Gorzów - Rybnik
30 kwietnia: Wrocław - Toruń

 

data rezerwowa - 3 maja

 

IV runda:
5 maja: Rybnik - Grudziądz*
7 maja: Zielona Góra - Częstochowa
7 maja: Wrocław - Gorzów
7 maja: Toruń - Leszno

 

* data rezerwowa - 7 maja

 

V runda
21 maja: Grudziądz - Wrocław
21 maja: Rybnik - Zielona Góra
21 maja: Gorzów - Leszno
21 maja: Częstochowa - Toruń

 

VI runda:
28 maja: Toruń - Rybnik
28 maja: Leszno - Grudziądz
28 maja: Gorzów - Zielona Góra
28 maja: Wrocław - Częstochowa

 

VII runda:
2 czerwca: Zielona Góra - Wrocław*
4 czerwca: Grudziądz - Toruń
4 czerwca: Rybnik - Leszno
4 czerwca: Częstochowa - Gorzów

 

* data rezerwowa - 4 czerwca

 

 VIII runda:
11 czerwca: Grudziądz - Zielona Góra
11 czerwca: Rybnik - Częstochowa
11 czerwca: Gorzów - Toruń
11 czerwca: Wrocław - Leszno

 

data rezerwowa - 15 czerwca

 

 IX runda:
16 czerwca: Gorzów - Grudziądz
18 czerwca: Toruń - Zielona Góra
18 czerwca: Leszno - Częstochowa
9 lipca: Wrocław - Rybnik

 

 X runda:
25 czerwca: Rybnik - Gorzów
25 czerwca: Zielona Góra - Leszno
25 czerwca: Częstochowa - Grudziądz
25 czerwca: Toruń - Wrocław

 

 data rezerwowa - 9 lipca

 

 XI runda:
28 lipca: Grudziądz - Rybnik*
30 lipca: Leszno - Toruń
30 lipca: Gorzów - Wrocław
30 lipca: Częstochowa - Zielona Góra

 

 * data rezerwowa - 30 lipca

 

 XII runda:
4 sierpnia: Toruń - Częstochowa*
6 sierpnia: Zielona Góra - Rybnik
6 sierpnia: Wrocław - Grudziądz
6 sierpnia: Leszno - Gorzów

 

 * data rezerwowa - 6 sierpnia

 

 XIII runda: 
13 sierpnia: Grudziądz - Leszno
13 sierpnia: Rybnik - Toruń
13 sierpnia: Zielona Góra - Gorzów
13 sierpnia: Częstochowa - Wrocław

 

 XIV runda:
20 sierpnia: Toruń - Grudziądz
20 sierpnia: Leszno - Rybnik
20 sierpnia: Gorzów - Czestochowa
20 sierpnia: Wrocław - Zielona Góra

 

 data rezerwowa - 27 sierpnia

 

 Runda finałowa:

 

1. runda finałowa (3 września) - półfinały (4-1, 3-2)

 

W przypadku awansu do rundy finałowej:
- drużyna z Wrocławia rozegra mecz pierwszej rundy finałowej we Wrocławiu
- drużyna z Rybnika rozegra mecz pierwszej rundy finałowej na wyjeździe

 

7 września - data rezerwowa

 

2. runda finałowa (10 września) - półfinały, rewanże (1-4, 2-3)

 

14 września - data rezerwowa

 

3. runda finałowa (17 września) - finały

 

21 września - data rezerwowa

 

4. runda finałowa (24 września) - finały, rewanże

 

Baraż - 1 października / data rezerwowa

 

Baraż, rewanż - 8 października / data rezerwowa

 

15 października - data rezerwowa