Jesteś tutaj: Juniorzy Stali drużynowymi v-ce mistrzami Polski na żużlu 2018!

Juniorzy Stali drużynowymi v-ce mistrzami Polski na żużlu 2018!

W miniony czwartek 20 września 2018 roku w Gorzowie odbył się finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na żużlu. Juniorzy gorzowskiej Stali zdobyli v-ce mistrzostwo! Mistrzami zostali młodzieżowcy Unii Tarnów a brązowymi medalistami zawodnicy Unii Leszno.

 

 

 

 

I. UNIA TARNÓW 26:
16. Patryk Rolnicki (3,3.3,2*) 11+1
17. Dawid Rempała (u,0,2*,2*) 4+2
18. Mateusz Cierniak (3,2*,3,3) 11+1
27. Kacper Konieczny - nie startował

II. STAL GORZÓW 21:
1. Rafał Karczmarz (3,1,3,3) 10
2. Mateusz Bartkowiak (1,w,3,2*) 6+1
3. Alan Szczotka (3,1,1,0) 5
4. Hubert Czerniawski - nie startował

III. UNIA LESZNO 20:
13. Kacper Pludra (1,2*,0,1) 4+1
14. Wiktor Trofimow (2,2,3,2) 9
15. Szymon Szlauderbach (3,0,1*,3) 7+1
26. Krzysztof Sadurski - nie startował

IV. APATOR TORUŃ 19:
19. Igor Kopeć-Sobczyński (2,2,2,1*) 7+1
20. Daniel Kaczmarek (0,3,3,2) 8
21. Marcin Kościelski (1*,1,1,1*) 4+1
28. Aleks Rydlewski - nie startował

V. START GNIEZNO 18:
4. Norbert Krakowiak (2,3,3,1) 9
5. Maksymilian Bogdanowicz (0,2,1,0) 3
6. Damian Stalkowski (1,2*,0,3) 6+1
23. Weronika Burlaga - nie startowała

VI. WYBRZEŻE GDAŃSK 11:
7. Dominik Kossakowski (0,0,0,0) 0
8. Karol Żupiński (1,2,1,2) 6
9. Marcin Turowski (2,0,0,3) 5

VI. ROW RYBNIK 11:
10. Lars Skupień (2*,w,-,-) 2+1
11. Robert Chmiel (3,1,2,1) 7
12. Przemysław Giera (1,0,w,1) 2
25. Dominik Tyman (t) 0

Bieg po biegu:
1. R. Karczmarz, N. Krakowiak, M. Bartkowiak, M. Bogdanowicz
2. R. Chmiel, L. Skupień, K. Żupiński, D. Kossakowski
3. P. Rolnicki, W. Trofimow, K. Pludra, D. Rempała (U)
4. A. Szczotka, I. Kopeć-Sobczyński, R. Karczmarz, D. Kaczmarek
5. N. Krakowiak, M. Turowski, D. Stalkowski, D. Kossakowski
6. Sz. Szlauderbach, K. Pludra, P. Giera, L. Skupień (W/SU)
7. M. Cierniak, I. Kopeć-Sobczyński, M. Kościelski, D. Rempała
8. R. Karczmarz, K. Żupiński, A. Szczotka, M. Turowski
9. N. Krakowiak, D. Stalkowski, R. Chmiel, P. Giera
10. D. Kaczmarek, W. Trofimow, M. Kościelski, Sz. Szlauderbach
11. P. Rolnicki, D. Rempała, A. Szczotka, M. Bartkowiak (W)
12. W. Trofimow, M. Bogdanowicz, N. Krakowiak, K. Pludra
13. P. Rolnicki, M. Cierniak, K. Żupiński, M. Turowski
14. D. Kaczmarek, R. Chmiel, M. Kościelski, P. Giera (W)
15. M. Bartkowiak, W. Trofimow, Sz. Szlauderbach, A. Szczotka
16. M. Cierniak, P. Rolnicki, M. Bogdanowicz, D. Stalkowski
17. M. Turowski, I. Kopeć-Sobczyński, M. Kościelski, D. Kossakowski
18. R. Karczmarz, M. Bartkowiak, R. Chmiel, D. Tyman (T)
19. D. Stalkowski, D. Kaczmarek, I. Kopec-Sobczynski, M. Bogdanowicz
20. Sz. Szlauderbach, K. Żupiński, K. Pludra, D. Kossakowski
21. M. Cierniak, D. Rempała, P. Giera