Jesteś tutaj: GP Czech w Pradze: Bartosz Zmarzlik piętnasty na praskiej Markecie.

GP Czech w Pradze: Bartosz Zmarzlik piętnasty na praskiej Markecie.

W drugiej rundzie tegorocznego cyklu Grand Prix, która odbyła się na praskiej Markiecie, Bartosz Zmarzlik z dorobkiem czterech punktów zajął piętnaste miejsce. Zwyciężył Szwed Fredrik Lindgren, który na ostatnich metrach w biegu finałowym wyprzedził reprezentanta Polski Patryka Dudka. Na najniższym stopniu podium stanął Rosjanin Emil Sajfutdinow.

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki:
1. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 16 (2,2,1,2,3,3,3)
2. Patryk Dudek (Polska) - 14 (0,2,1,3,3,3,2)
3. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 15 (3,2,2,3,2,2,1)
4. Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 16 (3,3,3,2,3,2,d)
5. Maciej Janowski (Polska) - 11 (3,3,3,0,2,w)
6. Jason Doyle (Australia) - 9 (1,1,2,3,1,1)
7. Nicki Pedersen (Dania) - 8 (3,0,d,2,3,w)
8. Artem Łaguta (Rosja) - 8 (2,0,2,3,0,1)
9. Matej Zagar (Słowenia) - 7 (1,1,3,1,1)
10. Greg Hancock (Stany Zjednoczone) - 7 (2,1,1,1,2)
11. Vaclav Milik (Czechy) - 6 (0,3,0,2,1)
12. Niels Kristian Iversen (Dania) - 5 (1,0,3,0,1)
13. Przemysław Pawlicki (Polska) 5 - (0,3,1,1,d)
14. Chris Holder (Australia) - 5 (1,1,2,1,0)
15. Bartosz Zmarzlik (Polska) - 4 (0,2,0,0,2)
16. Craig Cook (Wielka Brytania) - 2 (2,0,0,0,0)
17. Josef Franc (Czechy) - NS
18. Eduard Krcmar (Czechy) - NS

 

Bieg po biegu:
1. Woffinden, Lindgren, Iversen, Milik
2. Sajfutdinow, Cook, Holder, Pawlicki
3. Pedersen, Łaguta, Zagar, Zmarzlik
4. Janowski, Hancock, Doyle, Dudek
5. Pawlicki, Lindgren, Hancock, Pedersen
6. Milik, Dudek, Holder, Łaguta
7. Woffinden, Zmarzlik, Doyle, Cook
8. Janowski, Sajfutdinow, Zagar, Iversen
9. Janowski, Holder, Lindgren, Zmarzlik
10. Zagar, Doyle, Pawlicki, Milik
11. Woffinden, Sajfutdinow, Dudek, Pedersen (d4)
12. Iversen, Łaguta, Hancock, Cook
13. Dudek, Lindgren, Zagar, Cook
14. Sajfutdinow, Milik, Hancock, Zmarzlik
15. Łaguta, Woffinden, Pawlicki, Janowski
16. Doyle, Pedersen, Holder, Iversen
17. Lindgren, Sajfutdinow, Doyle, Łaguta
18. Pedersen, Janowski, Milik, Cook
19. Woffinden, Hancock, Zagar, Holder
20. Dudek, Zmarzlik, Iversen, Pawlicki (d4)

I Półfinał: Lindgren, Woffinden, Doyle, Pedersen (w/u)
II Półfinał: Dudek, Sajfutdinow, Łaguta, Janowski (w/u)

Finał. Lindgren, Dudek, Sajfutdinow, Woffinden (w)

Sędzia: Krister Gardell (Szwecja)

 

           Stalowcy również byli obecni na praskiej Markecie!