Jesteś tutaj: Piłka ręczna: Stal odpada z Pucharu Polski po przegranej z Pogonią Szczecin 24:25.

W środę 31 stycznia gorzowscy piłkarze ręczni rozegrali mecz w ramach 1/16 Pucharu Polski. Rywalem Stalowców była drużyna z ekstraklasy - Pogoń Szczecin. Niestety, po zaciętym meczu ostatecznie Stalowcy ulegli Portowcom 24:25.

Mecz trzymał w napięciu do ostatnich sekund. Pomimo tego, że obie drużyny występują w innych szczeblach rozgrywek to mecz był na najwyższym poziomie. Losy meczu mogłyby się potoczyć inaczej, gdyby nie zmarnowane okazje do strzelenia bramki przez gorzowian. Mimo wszystko, dzięki chłopaki za walkę!

Tego dnia również od 15 minuty zbieramy się na hali i głośnym zorganizowanym dopingiem wspieramy naszych piłkarzy w walce o zwycięstwo. Doping tego dnia był prowadzony z lekkimi przerwami lecz mimo wszystko stał na przyzwoitym poziomie. Momentami do wspólnych śpiewów udało się zachęcić całą halę. Po meczu piłkarze podziękowali nam za wsparcie a my im podziękowaliśmy za twardą walkę do końca.