Jesteś tutaj: Razem pomogliśmy panu Ryszardowi !

Razem pomogliśmy panu Ryszardowi !

Skontaktował się z Nami przedstawiciel handlowy firmy Get Well. Działał On na terenie województwa Lubuskiego od października 2016 i starał się promować izotonik Get Well oraz idącą za nim ideę pomocy. Każdy zakupiony izotonik to procent dla "weteranów speedwaya". Pieniądze zebrane ze sprzedaży Get Wella na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic powinny trafić do lokalnych żużlowców lub innych osób potrzebujących pomocy. Firma Get Well postanowiła przekazać te pieniądze na ręce Stowarzyszenia Kibiców KS STAL GORZÓW „STALOWCY”, wierząc, że zostaną wykorzystane zgodnie z przeznaczeniem. Okres rozliczeniowy od października do grudnia nie sprzyjał konsumpcji napojów izotonicznych, mimo to udało nam się zebrać 1992 zł na pomoc.

Cytując firmę Get Well : W imieniu firmy Get Well Sport Sp. z o.o., chcielibyśmy podziękować Stowarzyszeniu Kibiców KS STAL GORZÓW „STALOWCY” za współpracę podjętą w ramach realizacji przedsięwzięcia Get Well Sport jakim była pomoc sportowcom poszkodowanym wskutek zawodowego uprawiania sportu, a w szczególności żużlowcom, którzy doznali uszczerbku na zdrowiu w trakcie zawodów żużlowych. Mam też przyjemność poinformować, że Stowarzyszenie postanowiło przekazać tą kwotę na rehabilitację Pana Ryszarda Dziatkowiaka. Chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za pomoc i wsparcie, bo bez Was, tej kwoty by nie było.

Tak jak obiecaliśmy tak zrobimy - pan Ryszard Dziatkowiak otrzyma kwotę 1992 zł na rehabilitację za Naszym pośrednictwem. Ten sukces jednak należy do Was bo Wy kupując izotoniki wsparliście zasłużonego zawodnika Stali Gorzów. Fajnie ,że razem mogliśmy w tym uczestniczyć i chociaż w taki sposób docenić było zawodnika żółto-niebieskich.

Brawo Stalowcy !