Jesteś tutaj: Stowarzyszenie Informacje

Informacje

Cele:

Głównym celem powstania stowarzyszenia była chęć zjednoczenia kibiców Stali oraz poprzez określone struktury organizacyjne dania im możliwości działania na rzecz Klubu, uczestniczenia w tworzeniu siły gorzowskiej drużyny oraz umożliwienia samorealizacji w pracy na rzecz klubu.

 

Powód założenia Stowarzyszenia:

Założyliśmy nasze stowarzyszenie przede wszystkim dlatego żeby rozwijać naszą społeczność kibicowską. Posiadając osobowość prawną mamy szerego uprawnień z których możemy korzystać, ale także i obowiązków. Legalne w końcu staną się zbiórki pieniędzy na stadionie czy przyjmowanie darowizn od kibiców chcących wspierać działalność kibiców "żółto-niebieskich". Przede wszystkim będziemy teraz poważniejszym partnerem do rozmów z klubem, miastem czy firmami chcącymi nas wspierać. Nie będziemy już grupką anonimowych osobników. Często problemem jest wynajęcie autokarów czy innego środka lokomocji na wyjazd. Stowarzyszenie jest bardziej wiarygodnym podmiotem do współpracy.

 

Obowiązki - akcje charytatywne , współpraca z klubem:

Klubowi możemy pomóc spełniając się przede wszystkim na trybunach. Upiększanie atmosfery na stadionie im. Edwarda Jancarza to nasz priorytet. Istotna też jest promocja klubu na każdym kroku naszej działalności czy to produkując gadżety, kolportując ulotki, rozwieszając plakaty poprzez organizowanie wyjazdów, dopingu, opraw, a kończąc na fizycznej pomocy dla klubu podczas organizacji meczów. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie. Ponadto jesteśmy zaangażowani w akcje charytatywne i będziemy na każdym kroku starali się pomóc potrzebującym jeśli oczywiście będziemy wstanie.