HOT NEWS

Stalowcy przypieczętowali awans do fazy play-off!

Stal Gorzów w ostatnim meczu na własnym torze w rundzie zasadniczej pokonała Spartę Wrocław 46:44. Do triumfu poprowadziła nas trójka liderów Bartosz Zmarzlik (12), Krzysztof Kasprzak (11) i Martin Vaculik (10+1). Dobrze zaprezentował się także Rafał Karczmarz, który wywalczył sześć punktów z dwoma bonusami. Punkt bonusowy trafił na konto wrocławian. Dzięki tej wygranej żółto-niebiescy przypieczętowali sobie awans do fazy play-off.

GP Skandynawii w Malilli: Piąte miejsce Bartka Zmarzlika w deszczowej Malilli.

Za nami szósta runda zmagań w cyklu Speedway Grand Prix. W szwedzkiej Malilli najlepszym okazał się Duńczyk Nicki Pedersen. Pozostałe miejsca na podium uzupełnili Słoweniec Matej Zagar i przedstawiciel gospodarzy Fredrik Lindgren. Bartosz Zmarzlik po zwycięstwie w rundzie zasadniczej z półfinału został wykluczony i zmagania na szwedzkim owalu zakończył na piątym miejscu z dorobkiem czternastu punktów.

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2018 (11)

Bartosz Zmarzlik nowym liderem klasyfikacji generalnej najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi! Wychowane gorzowskiej Stali wysunął się na pozycję lidera po kolejnym kapitalnym meczu ligowym. W pierwszej dziesiątce znalazł się także Krzysztof Kasprzak.

Statystycznie po meczu Unia Tarnów - Stal Gorzów.

Żółto-niebiescy wysoko wygrali w Tarnowie. Świetne zawody pojechał duet Krzysztof Kasprzak (14+1), Bartosz Zmarzlik (14). Nieźle spisał się także Martin Vaculik oraz wracający do wysokiej dyspozycji Szymon Woźniak. Kolejne słabsze zawody zaliczyli nasi juniorzy, którzy razem zdobyli zaledwie 3 punkty.

Wygrywamy w Tarnowie!

Kapitalny meczu zawodników gorzowskiej Stali. Żółto-niebiescy wysoko wygrali w Tarnowie z miejscową Unią. Do triumfu poprowadził nas duet Krzysztof Kasprzak, Bartosz Zmarzlik. Dzięki temu Stalowcy wywieźli z Tarnowa trzy duże punkty meczowe i umocnili się na drugim miejscu w ligowej tabeli.

Statystycznie po meczu Stal Gorzów - Unia Leszno.

Za nami emocjonujący pojedynek, w którym to gorzowska Stal zremisowała z Unią Leszno. Liderem gorzowian w tym spotkaniu był Bartosz Zmarzlik. Dobrze spisali się Krzysztof Kasprzak i Martin Vaculik. Slabsze zawody tym razem zaliczył wracający po kontuzji Szymon Woźniak.

Remisem kończymy pojedynek z Unią Leszno.

W piątkowy wieczór zawodnicy gorzowskiej Stali zremisowali na własnym torze z zespołem Unii Leszno 45:45. Najwięcej punktów dla naszego zespołu zdobył, Bartosz Zmarzlik. Do ligowej tabeli dopisujemy jeden punkt, co daje nam to awans na drugie miejsce.

GP Wielkiej Brytanii w Cardiff: Pewne zwycięstwo Bartosza Zmarzlika!

Piąta runda cyklu Speedway Grand Prix, która odbyła się w stolicy Walii padła łupem Bartosza Zmarzlika. Zawodnik reprezentacji Polski i gorzowskie Stali w świetnym stylu wygrał zawody, zdobywając 19 punktów! Na drugim miejscu zawody zakończył reprezentant gospodarzy, Brytyjczyk Tai Woffinden. Na trzeciej pozycji uplasował się reprezentant Polski, Maciej Janowski.

Młodzieżowcy Stali ze srebrnym medalem MMPPK!

Młodzieżowcy Stali Gorzów w składzie Rafał Karczmarz, Hubert Czerniawski i rezerwowy Mateusz Bartkowiak zdobyli srebrny medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Złoty krążek powędrował do Unii Leszno, a najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy wrocławskiej Sparty.

Następna strona