HOT NEWS

Bartosz Zmarzlik triumfatorem Memoriału Edwarda Jancarza!

Za nami XV Memoriał Edwarda Jancarza, w którym to na najwyższym podium stanął wychowanek gorzowskiej Stali, Bartosz Zmarzlik. To pierwszy w karierze triumf Bartka w turnieju upamiętniającym legendę Stali Gorzów. Drugie miejsce zdobył Patryk Dudek, Natomiast na trzeciej lokacie uplasował się przedstawiciel żółto-niebieskich, Szymon Woźniak.

Wygrywamy w Zielonej Górze! Derby dla Gorzowa!

Za nami 95. Derby Ziemi Lubuskiej, które padły łupem gorzowskie Stali. Żółto-niebiescy pokonali w Zielonej Górze miejscowy Falubaz 47:43. Najwięcej punktów dla naszego zespołu zdobył Bartosz Zmarzlik. To pierwsze w tym sezonie wyjazdowe zwycięstwo naszych zawodników i to od razu na torze największego rywala. W Zielonej bez zmiany, Stal Gorzów PANY!

GP Czech w Pradze: Bartosz Zmarzlik piętnasty na praskiej Markecie.

W drugiej rundzie tegorocznego cyklu Grand Prix, która odbyła się na praskiej Markiecie, Bartosz Zmarzlik z dorobkiem czterech punktów zajął piętnaste miejsce. Zwyciężył Szwed Fredrik Lindgren, który na ostatnich metrach w biegu finałowym wyprzedził reprezentanta Polski Patryka Dudka. Na najniższym stopniu podium stanął Rosjanin Emil Sajfutdinow.

Piłka ręczna: Zwycięstwo w ostatnim meczu sezonu!

W ostatnim meczu sezonu piłkarze ręczni Stali Gorzów wygrali w Poznaniu z miejscowym Grunwaldem. Adrian Turkowski rzucił najwięcej bramek dla naszego zespołu. Sezon kończymy w górnej części tabeli. Z dwudziestu ośmiu meczów, dwadzieścia razy wychodziliśmy z pojedynków zwycięsko, a ośmiokrotnie schodziliśmy z parkietu przegrani. Cały sezon można uznać za udany.

To już siedem lat bez Mateja Ferjana.

Dzisiaj, 22 maja 2018 roku mija dokładnie siedem lat od śmierci byłego żużlowca Stali Gorzów - Słoweńca, Mateja Ferjana. Matej podczas startów w gorzowskiej Stali zyskał ogromny szacunek wśród kibiców, ponieważ udowodnił, że nie zawsze pieniądze są najważniejsze a owego szacunku nie można kupić za żadną cenę.

Wszyscy na Derby! Zapisy na autokar.

Już w najbliższą niedzielę żużlowe Derby Ziemi Lubuskiej! Gorzowska Stal jedzie na ważny pojedynek do Zielonej Góry. Nikogo nie trzeba chyba specjalnie namawiać na ten wyjazd bo jak wiadomo - wyjazd rzecz święta! A z tej okazji tradycyjnie startujemy z zapisami na autokar. Mamy nadzieję, że pomimo odwoływanych wyjazdów zorganizowanych do Wrocławia i Grudziądza, ten wyjazd dojdzie do skutku a sektor gości będzie pełny!

Następna strona