HOT NEWS

STAL - WŁÓKNIARZ 57:33

W minioną niedzielę zakończyła się runda zasadnicza Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu 2017. Gorzowska Stal podejmowała u siebie częstochowskiego Włókniarza i po zaciętej walce Stalowcy wygrali 57:33.

TOP 10: Speedway Ekstraliga (10)

Po raz dziesiąty w tym sezonie przedstawiamy notowanie najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi. Liderem niezmiennie pozostaje Bartosz Zmarzlik. W pierwszej dziesiątce utrzymał się Niels Kristian Ivresen. Awans o jedną pozycję zaliczył Przemysław Pawlicki.

Informacje dotyczące wyjazdu zorganizowanego

Informacje dotyczące wyjazdu autokarem : Miejsce zbiórki: Parking JYSK ul. Przemysłowa Godzina zbiórki: 15:40 Godzina odjazdu : 16:00 Przypominamy o zabraniu dokumentu tożsamości! P.S na każdym z autokarów będzie lista imienna. Więc będziecie wiedzieć w którym autokarze jedziecie :)

Jedziemy wszyscy !

Wszystkie osoby, które wpisały się na listę ( także rezerwową ) jadą do Zielonej Góry. Jednocześnie informujemy, iż posiadamy 8 wolnych miejsc w autokarze ( zapraszamy zatem na zapisy w piątek w sklepie Perełka ) - koszt przejazdu 30,00 zł

Informacje o zbiórce podamy w piątek około godziny 17:00 na stroniewww.stalowcy.pl i tutaj na fp.

TOP 10: Speedway Ekstraliga (9)

Za nami kolejne ligowe emocje, dlatego prezentujemy najnowsze notowanie najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi. Na czele bez zmian prowadzi Bartosz Zmarzlik, który jest na dobrej drodze, aby powtórzyć wyczyn z zeszłego sezonu. Wysoką pozycję w klasyfikacji utrzymał również Niels Kristian Iversen.

Następna strona