HOT NEWS

Piłka ręczna: W Kościerzynie decydowały rzuty karne.

W hicie kolejki spotkanie po 60 minutach zakończyło się wynikiem remisowym (22:22) i o zwycięstwie decydowały rzuty karne, w których to Stalowcy przegrali 3:2. W naszym zespole najskuteczniejszy po raz kolejny był Mateusz Stupiński zdobywca 8 bramek. Tym samym żółto-niebiescy wrócili do domu z jednym punktem meczowym.

Piłka ręczna: Rozpędzona Stal wygrywa kolejny mecz!

Rewelacyjna forma naszych Szczypiornistów! Szóste zwycięstwo z rzędu stało się faktem. Stalowcy wygrali we własnej hali z GKS-em Żukowo 32:25. Najwięcej bramek w naszym zespole rzucił Mateusz Stupiński. Kolejne trzy meczowe punkty trafiły na konto żółto-niebieskich.

Piłka ręczna: Wygrywamy w Olsztynie!

Stalowcy potrzymali zwycięską passę. Żółto-niebiescy pokonali w Olsztynie miejscową Warmię 34:26. Najwięcej bramek w naszym zespole zdobył duet Mateusz Stupiński i Dawid Pietrzkiewicz. Dzięki temu wzbogaciliśmy się o kolejne trzy punkty meczowe.

Piłka ręczna: Stalowcy pokonali lidera!

W hicie I ligi mężczyzn grupy „A” Stalowcy okazali się lepszym zespołem od lidera tabeli Nielby Wągrowiec. Najskuteczniejszym graczem w naszej drużynie był Aleksander Kryszeń zdobywca 8 bramek. Cały zespół zasłużył na pochwały i dzięki tej wygranej nasi szczypiorniści wciąż pozostają z szansami na triumf w całych rozgrywkach.

Piłka ręczna: Stalowcy wygrali w Koszalinie!

Szczypiorniście Stali Gorzów zgarnęli pełną pulę w Koszalinie, pokonując miejscową Gwardię 23:22. Aleksander Kryszeń zdobył najwięcej bramek dla naszego zespołu. Tym samym kolejne meczowe punkty trafiają na konto Stali Gorzów.

Piłka ręczna: II rundę zaczynamy od wygranej!

Po dłuższej przerwie od ligowych zmagań szczypiorniści Stali Gorzów podejmowali we własnej hali zespół z Sierpca. Spotkanie zakończyło się triumfem żółto-niebieskich wynikiem 22:20. Najwięcej bramek dla naszego zespołu zdobył Mateusz Stupiński - 6.

Następna strona