HOT NEWS

Z Leszna wyjeżdżamy bez punktów. Obiecujący występ naszych młodzieżowców.

Przegrywamy drugi mecz w tym sezonie. Tym razem gorzowska Stal uległa w Lesznie miejscowej Unii 51:39. Najwięcej punktów dla naszego zespołu zdobył duet Bartosz Zmarzlik, Szymon Woźniak. Dobry występ zaliczyli nasi młodzieżowcy Rafał Karczmarz i Mateusz Bartkowiak. Słabszy występ tym razem zaliczył Anders Thomsen, a po raz kolejny na całej linii zawiódł Peter Kildemand.

Piłka ręczna: Zwycięstwo na koniec sezonu.

W ostatnim meczu sezonu piłkarze ręczni Stali Gorzów pokonali we własnej hali zespół z Gdańska 28:25. Żółto-niebieskich do triumfu poprowadził duet Dawid Pietrzkiewicz, Mateusz Stupiński. Tym samym gorzowianie kończą sezon na drugim miejscu w I lidze.

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2019 (2)

Po drugiej kolejce Speedway Ekstraligi nowym liderem klasyfikacji „TOP 10” został Tai Woffinden. W pierwszej dziesiątce znalazło się aż trzech przedstawicieli Stali Gorzów. Najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem gorzowskiej Stali jest Bartosz Zmarzlik.

Statystycznie po meczu Stal Gorzów - Motor Lublin.

Za nami pierwszy mecz ligowy na stadionie im. Edwarda Jancarza w tym sezonie. W spotkaniu z beniaminkiem rozgrywek Motorem Lublin najlepiej w ekipie gorzowskiej spisał się Bartosz Zmarzlik. Bardzo dobrze zaprezentowali się Szymon Woźniak oraz Rafał Karczmarz. Swoje punkty dorzucił Anders Thomsen. Słabo na początku sezonu wyglądają liczby Krzysztofa Kasprzaka i Petera Kildemanda. Mateusz Bartkowiak jeszcze musi poczekać na swój pierwszy punkt w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Wygrana w męczarniach. Wychowankowie poprowadzili nas do zwycięstwa!

W drugiej kolejce Speedway Ekstraligi zawodnicy Stali Gorzów pokonali na własnym torze Motor Lublin 49:41. Do zwycięstwa nad beniaminkiem poprwadził nas duet wychowanków Bartosz Zmarzlik, Rafał Karczmarz. Dobry występ zaliczył także Szymon Woźniak oraz Anders Thomsen. Ponownie zawiedli Krzysztof Kasprzak i Peter Kildemand, którzy tego dnia byli zupełnie bezbarwni. Mimo to Stalowcy dopisują pierwsze punkty meczowe do swojego konta.

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2019 (1)

Przedstawiamy ranking najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi w sezonie 2019. Po pierwszej kolejce na czele klasyfikacji znajdują się ex aequo Nicki Pedersen i Leon Madsen. Najwyżej sklasyfikowany zawodnik Stali Gorzów jest Duńczyk Anders Thomsen.

Piłka ręczna: Pewne zwycięstwo szczypiornistów Stali.

W 20. kolejce I ligi mężczyzn Stalowcy pewnie pokonali we własnej hali zespół z Elbląga 25:20. W zespole trenera Dariusza Molskiego najwięcej bramek w tym spotkaniu zdobył Dawid Pietrzkiewicz - 6. Dzięki temu żółto-niebiescy dopisali do swojego konta kolejne trzy punkty meczowe.

Statystycznie po meczu Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów.

Za nami pierwszy mecz w nowym sezonie, więc czas na pierwsze statystyki naszych zawodników. Najokazalej prezentują się Anders Thomsen i Bartek Zmarzlik, którzy dobrze weszli w sezon. Pozostali zawodnicy mają teraz chwilę czasu na wyciągnięcie wniosków i zrehabilitowanie się już w najbliższym spotkaniu ligowym.

Przegrywamy na inaugurację. Świetny debiut Andersa Thomsena.

W meczu inauguracyjnym nowego sezonu podopieczni trenera Stanisława Chomskiego przegrali w Częstochowie z miejscowym Włókniarzem 47:43. Najlepiej w naszym zespole zaprezentowali się Bartosz Zmarzlik oraz debiutujący w Ekstralidze Duńczyk Anders Thomsen obaj zdobyli po 13 punktów. Przeciętny występ zaliczyli Szymon Woźniak i Rafał Karczmarz. Najbardziej w tym spotkaniu zawiedli Krzysztof Kasprzak oraz Peter Kildemand. Pierwsze doświadczenie w najlepszej lidze na świecie zdobył debiutujący 16-letni Mateusz Bartkowiak.

Następna strona