HOT NEWS

Piłka ręczna: Wygrywamy w Żukowie!

W piątej kolejce I ligi mężczyzn podopieczni trenera Dariusza Molskiego wygrali w Żukowie z miejscowym GKS-em 30:28. Najwięcej bramek dla żółto-niebieskich rzucił Mateusz Stupiński - 9. Dzięki temu Stal Gorzów wzbogaca się o kolejne trzy meczowe punkty.

GP Polski w Toruniu: Bartosz Zmarzlik wicemistrzem świata!!!

W ostatniej rundzie tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix na Motoarenie w Toruniu zwyciężył, Brytyjczyk Tai Woffinden, pozostałe miejsca na podium zdobyli Rosjanie Artiom Łaguta i Emil Sajfutdinow. Bartosz Zmarzlik z dorobkiem 15 punktów zakończył zawody na piątym miejscu. Nowym mistrzem świata został Tai Woffinden. Srebrny medal powędrował w ręce Bartosz Zmarzlik, dla którego jest to najlepszy występ w Grand Prix w karierze. Brązowy krążek trafił do Szweda Fredrika Lindgrena. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy Bartkowi za cały tegoroczny sezon za to, co zrobił dla Reprezentacji i Stali Gorzów. Gratulacje także dla Tajskiego za zdobycie trzeciego tytułu mistrza świata.

Piłka ręczna: Z Wągrowca wyjeżdżamy bez punktów.

W sobotni wieczór szczypiorniści Stali Gorzów przegrali w Wągrowcu z miejscową Nielbą 24:23. Najwięcej bramek dla naszego zespołu zdobyli Oskar Serpina i Adrian Chełmiński. Nic nie wskazywało porażki, gdyż od początku spotkania Stalowcy byli na prowadzeniu i po pierwszej połowie wygrywali 14:9. Niestety końcówka należała do gospodarzy, którzy okazali się minimalnie lepsi od żółto-niebieskich.

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2018 (16)

Bartosz Zmarzlik najskuteczniejszym zawodnikiem Speedway Ekstraligi w sezonie 2018! Przez cały sezon wychowanek gorzowskiej Stali prezentował się bardzo dobrze, dosłownie rządził i dzielił na wszystkich torach Speedway Ekstraligi. W pierwszej dziesiątce znalazł się Krzysztof Kasprzak. Wysokie miejsce w klasyfikacji generalnej zajął także Martin Vaculik.

Następna strona