HOT NEWS

Bilety na młyn - Sparta Wrocław !

W najbliższą niedzielę wracamy do żużla przy Śląskiej.  Tym razem będziemy wspierać żółto-niebieskich w spotkaniu przeciwko Sparcie Wrocław. Bez wątpienia jest to hit kolejki i bardzo trudny rywal. Musimy wesprzeć Naszych zawodników głośnym dopingiem ! Zatem zapraszamy do Młyna !  Mamy dla Was bilety na młyn w promocyjnej cenie !

Nowy towar w mieście!

Na sklepowe półki trafiąją poraz kolejny nerki. Długo oczekiwany gadżet z tematyką patriotyczną można zakupić w sklepie Perełka przy ul. Sikorskiego 110. Liczba sztuk ograniczona !

Stal Gorzów Mistrzem Polski Par Klubowych!

Na torze w Ostrowie Wielkopolskim odbył się finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. Żółto-niebieskich reprezentowali Bartosz Zmarzlik, Krzysztof Kasprzak i rezerwowy Alan Szczotka. Podopieczni Stanisława Chomskiego w pięknym stylu wywalczyli złoty medal. Na niższych stopniach podium stanęli zawodnicy Falubazu i GKM-u.

Nowy szal w sprzedaży!

Zapraszamy do zakupu nowego szala wydanego przez Stowarzyszenie Kibiców Stali Gorzów "Stalowcy". Szal w jakości HD w cenie 30,00 zł dostępny w Perełce.

Razem pomogliśmy panu Ryszardowi !

Skontaktował się z Nami przedstawiciel handlowy firmy Get Well. Działał On na terenie województwa Lubuskiego od października 2016 i starał się promować izotonik Get Well oraz idącą za nim ideę pomocy. Każdy zakupiony izotonik to procent dla "weteranów speedwaya". Pieniądze zebrane ze sprzedaży Get Wella na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic powinny trafić do lokalnych żużlowców lub innych osób potrzebujących pomocy. Firma Get Well postanowiła przekazać te pieniądze na ręce Stowarzyszenia Kibiców KS STAL GORZÓW „STALOWCY”, wierząc, że zostaną wykorzystane zgodnie z przeznaczeniem. Okres rozliczeniowy od października do grudnia nie sprzyjał konsumpcji napojów izotonicznych, mimo to udało nam się zebrać 1992 zł na pomoc.

Następna strona