HOT NEWS

Statystycznie po meczu Stal Gorzów - GKM Grudziądz.

W spotkaniu z Grudziądzem najskuteczniejszym zawodnikiem Stali Gorzów był Bartosz Zmarzlik. Bardzo dobrze spisali się także Szymon Woźniak i Krzysztof Kasprzak. Drugi mecz z rzędu nieźle spisał się Peter Kildemand. Tym razem słabsze zawody zaliczył Anders Thomsen. Cenne punkty do dorobku drużyny dorzucili także nasi młodzieżowcy.

GP Polski: Madsen wygrywa w Warszawie. Bartek Zmarzlik szósty.

Za nami pierwsza runda tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Na Stadionie Narodowym w Warszawie zwyciężył Duńczyk Leon Madsen. Drugie miejsce zajął Szwed Fredrik Lindgren, a najniższym stopniu podium stanął reprezentant Polski Patryk Dudek. Bartosz Zmarzlik zakończył zawody w półfinale z dorobkiem 10 punktów, co dało wychowankowi Stali Gorzów szóste miejsce w tej rundzie.

Sparta pokonana! Stalowcy z drugim zwycięstwem.

W piątkowy wieczór żużlowcy gorzowskiej Stali wygrali na własnym torze ze Spartą Wrocław 48:42. Do zwycięstwa poprowadził nas niezawodny Bartosz Zmarzlik zdobywca 14 punktów. To bardzo ważne zwycięstwo żółto-niebieskich w walce o jak najwyższą pozycję w tabeli.

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2019 (4)

Po czterech kolejkach liderem klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi pozostaje Tai Woffinden. Lider gorzowskiej Stali Bartosz Zmarzlik utrzymuje się w czołówce rankingu.

Statystycznie po meczu Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra

Prezentujemy statystyki zawodników gorzowskiej Stali po derbowym pojedynku. Zdecydowanym liderem żółto-niebieskich jest Bartosz Zmarzlik. Okazale prezentują się liczby Rafała Karczmarza. Stabilizuje się forma Krzysztofa Kasprzaka. Z pewnością na więcej stać Szymona Woźniaka i Andersa Thomsena. Po raz kolejny beznadziejnie zaprezentował się Peter Kildemand.

Porażka Stalowców w derbach lubuskich.

97. Derby Ziemi Lubuskiej zakończyły się zwycięstwem gości 49:41. Początek zawodów należał do gorzowian. Żółto-niebiescy do 8 biegu mieli ośmiopunktową przewagę. Niestety druga część spotkania należała już do gości, którzy szybko odrobili straty i wyszli na prowadzenie, którego nie oddali już do końca meczu. Najwięcej punktów w tym spotkaniu dla naszego zespołu zdobył Bartosz Zmarzlik. Dobrze zaprezentował się także drugi z wychowanków Rafał Karczmarz.

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2019 (3)

Najnowsze notowanie najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi w sezonie 2019. Liderem pozostaje Tai Woffinden. W pierwszej dziesiątce znalazł się jeden przedstawiciel gorzowskiej Stali.

Statystycznie po meczu Unia Leszno - Stal Gorzów.

Garść statystyk zawodników gorzowskiej Stali po przegranym pojedynku w Lesznie. Bartosz Zmarzlik i Szymon Woźniak są na chwilę obecną najskuteczniejsi w naszym zespole. Statystycznie poprawił się Krzysztof Kasprzak, natomiast słabiej zaprezentował się Anders Thomsen. Całkiem dobrze wyglądają wyniki Rafała Karczmarza. Pierwsze punkty w karierze zdobył obiecujący 16-letni Mateusz Bartkowiak.

Następna strona