HOT NEWS

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2018 (11)

Bartosz Zmarzlik nowym liderem klasyfikacji generalnej najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi! Wychowane gorzowskiej Stali wysunął się na pozycję lidera po kolejnym kapitalnym meczu ligowym. W pierwszej dziesiątce znalazł się także Krzysztof Kasprzak.

Statystycznie po meczu Unia Tarnów - Stal Gorzów.

Żółto-niebiescy wysoko wygrali w Tarnowie. Świetne zawody pojechał duet Krzysztof Kasprzak (14+1), Bartosz Zmarzlik (14). Nieźle spisał się także Martin Vaculik oraz wracający do wysokiej dyspozycji Szymon Woźniak. Kolejne słabsze zawody zaliczyli nasi juniorzy, którzy razem zdobyli zaledwie 3 punkty.

Wygrywamy w Tarnowie!

Kapitalny meczu zawodników gorzowskiej Stali. Żółto-niebiescy wysoko wygrali w Tarnowie z miejscową Unią. Do triumfu poprowadził nas duet Krzysztof Kasprzak, Bartosz Zmarzlik. Dzięki temu Stalowcy wywieźli z Tarnowa trzy duże punkty meczowe i umocnili się na drugim miejscu w ligowej tabeli.

Statystycznie po meczu Stal Gorzów - Unia Leszno.

Za nami emocjonujący pojedynek, w którym to gorzowska Stal zremisowała z Unią Leszno. Liderem gorzowian w tym spotkaniu był Bartosz Zmarzlik. Dobrze spisali się Krzysztof Kasprzak i Martin Vaculik. Slabsze zawody tym razem zaliczył wracający po kontuzji Szymon Woźniak.

Remisem kończymy pojedynek z Unią Leszno.

W piątkowy wieczór zawodnicy gorzowskiej Stali zremisowali na własnym torze z zespołem Unii Leszno 45:45. Najwięcej punktów dla naszego zespołu zdobył, Bartosz Zmarzlik. Do ligowej tabeli dopisujemy jeden punkt, co daje nam to awans na drugie miejsce.

GP Wielkiej Brytanii w Cardiff: Pewne zwycięstwo Bartosza Zmarzlika!

Piąta runda cyklu Speedway Grand Prix, która odbyła się w stolicy Walii padła łupem Bartosza Zmarzlika. Zawodnik reprezentacji Polski i gorzowskie Stali w świetnym stylu wygrał zawody, zdobywając 19 punktów! Na drugim miejscu zawody zakończył reprezentant gospodarzy, Brytyjczyk Tai Woffinden. Na trzeciej pozycji uplasował się reprezentant Polski, Maciej Janowski.

Młodzieżowcy Stali ze srebrnym medalem MMPPK!

Młodzieżowcy Stali Gorzów w składzie Rafał Karczmarz, Hubert Czerniawski i rezerwowy Mateusz Bartkowiak zdobyli srebrny medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Złoty krążek powędrował do Unii Leszno, a najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy wrocławskiej Sparty.

Stalowcy pamiętali o zmarłym bracie po szalu.

W sobotę tj. 14 lipca wybieramy się w 10 osób za Gorzów, gdzie odwiedzamy grób naszego tragicznie zmarłego brata po szalu Śp. Mateusza z okazji jego urodzin. Odpalamy race i flary, składamy znicze. „Można odejść na zawsze, by stale być blisko...". Śp. Mateusz zawsze w naszej pamięci!

GP Szwecji w Hallstavik: Zwycięstwo Janowskiego. Zmarzlik na podium!

Świetnie dla Polaków zakończyła się czwarta runda cyklu Speedway Grand Prix na torze w Hallstavik. Zwyciężył Maciej Janowski, na drugim miejscu zmagania zakończył przedstawiciel gospodarzy Fredrik Lindgren, a na najniższym stopniu podium stanął Bartosz Zmarzlik z dorobkiem 13 punktów. To pierwsze w tym sezonie podium wychowanka gorzowskiej Stali.

TOP 10: SPEEDWAY EKSTRALIGA 2018 (10)

W klasyfikacji generalnej najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi pasjonujący pojedynek dwóch najszybszych zawodników w naszej lidze Nicki Pedersena oraz Bartosza Zmarzlika. Po dziesięciu kolejkach minimalnie prowadzi Duńczyk, lecz Bartek sporo odrobił kolejnym świetnym występem w meczu ligowym.