HOT NEWS

GP Niemiec w Teterow: Podium Bartosza Zmarzlika!

Za nami przedostatnia runda cyklu Grand Prix. W niemieckim Teterow zwyciężył, Brytyjczyk Tai Woffinden, drugi był Australijczyk Jason Doyle, a najniższym stopniu podium stanął Bartosz Zmarzlik, który zawody zakończył z dorobkiem 15 punktów. W klasyfikacji generalnej Bartek traci do prowadzącego Taia Woffindena 10 punktów i z pewnością ciężko będzie odrobić stratę, gdyż oprócz świetnej swojej jazdy, Bartek musi też liczyć na straty punktowe Brytyjczyka.

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2018 (15)

Za nami pierwsze spotkania o medale DMP. W klasyfikacji na najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi niezmiennie prowadzi Bartosz Zmarzlik, który przez cały sezon rządzi i dzieli na Polskich torach żużlowych. W pierwszej dziesiątce utrzymuje się także Krzysztof Kasprzak.

Wygrywamy pierwszy mecz finałowy!

W pierwszym meczu finałowy żółto-niebiescy pokonali Unię Leszno 46:44. Liderem gorzowian w tym spotkaniu był Bartosz Zmarzlik. Dziękujemy zawodnikom za walkę do samego końca. Już w najbliższą niedzielę rewanżowy mecz w Lesznie gdzie Stalowcy ostatecznie powalczą o złoty medal DMP.

Bilety na finałowy mecz w Lesznie

Jak udało się nam ustalić bilety na finałowy mecz z Lesznem będą w sprzedaży od WTORKU 18.09.2018 w sklepie klubowym NOVA PARK. Cena biletu to 79,00 zł bez podziału na ulgowe/normalne. Każdy kto zapisał się na autokar ma obowiązek we własnym zakresie zakupić bilet w Nova Park z dokumentem tożsamości !!!  ZAPISY NA AUTOKAR WCIĄŻ TRWAJĄ !!!

Następna strona