HOT NEWS

TOP 10: SPEEDWAY EKSTRALIGA 2018 (10)

W klasyfikacji generalnej najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi pasjonujący pojedynek dwóch najszybszych zawodników w naszej lidze Nicki Pedersena oraz Bartosza Zmarzlika. Po dziesięciu kolejkach minimalnie prowadzi Duńczyk, lecz Bartek sporo odrobił kolejnym świetnym występem w meczu ligowym.

Straty odrobione. Stal wygrywa za trzy punkty!

Osłabiona brakiem kontuzjowanych Szymona Woźniaka i Rafała Karczmarza Stal Gorzów wysoko pokonała na własnym torze zespół GKM-u Grudziądz 54:36. Do zwycięstwa poprowadził na niesamowity Bartosz Zmarzlik zdobywca kompletu piętnastu punktów. Dobrze pojechała także dwójka pozostałych liderów zespołu Martin Vaculik i Krzysztof Kasprzak. Stalowcy dopisują kolejne trzy punkty meczowe, które przybliżają nas do fazy play-off.

GP Danii w Horsens: Zmarzlik najlepszy z Polaków.

W trzeciej rundzie tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix, Bartosz Zmarzlik zakończył rywalizacje na siódmym miejscu z dorobkiem dziesięciu punktów. Zawody wygrał, Brytyjczyk Tai Woffinden, drugi był Rosjanin Artiom Łaguta, a najniższym stopniu podium stanął przedstawiciel USA Greg Hancock.

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2018 (9)

Bartosz Zmarzlik pnie się w klasyfikacji generalnej najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi. Wychowanek Stali Gorzów ma za sobą kolejne udane zawody w ligowym spotkaniu. Dzięki świetnej postawy zbliżył się do lidera.

Statystycznie po meczu Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów.

Stal Gorzów przegrała w Częstochowie z miejscowym Włókniarzem 49:41. Zdecydowanym liderem zespołu w tym meczu był Bartosz Zmarzlik. Niezły powrót po dwumiesięcznej przerwie od startów zaliczył Martin Vaculik. Kolejne solidne zawody zanotowali Krzysztof Kasprzak oraz Szymon Woźniak. Z pewnością więcej oczekiwało się od naszych młodzieżowców, którzy łącznie zdobyli zaledwie dwa punkty.

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2018 (8)

Za nami kolejne ligowe zmagania w Speedway Ekstralidze. Perfekcyjny występ Bartosza Zmarzlika dał wychowankowi Stali kolejny awans w klasyfikacji generalnej. Do czołowej dziesiątki wrócił Krzysztof Kasprzak.

Następna strona