HOT NEWS

Wygrana w męczarniach. Wychowankowie poprowadzili nas do zwycięstwa!

W drugiej kolejce Speedway Ekstraligi zawodnicy Stali Gorzów pokonali na własnym torze Motor Lublin 49:41. Do zwycięstwa nad beniaminkiem poprwadził nas duet wychowanków Bartosz Zmarzlik, Rafał Karczmarz. Dobry występ zaliczył także Szymon Woźniak oraz Anders Thomsen. Ponownie zawiedli Krzysztof Kasprzak i Peter Kildemand, którzy tego dnia byli zupełnie bezbarwni. Mimo to Stalowcy dopisują pierwsze punkty meczowe do swojego konta.

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2019 (1)

Przedstawiamy ranking najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi w sezonie 2019. Po pierwszej kolejce na czele klasyfikacji znajdują się ex aequo Nicki Pedersen i Leon Madsen. Najwyżej sklasyfikowany zawodnik Stali Gorzów jest Duńczyk Anders Thomsen.

Piłka ręczna: Pewne zwycięstwo szczypiornistów Stali.

W 20. kolejce I ligi mężczyzn Stalowcy pewnie pokonali we własnej hali zespół z Elbląga 25:20. W zespole trenera Dariusza Molskiego najwięcej bramek w tym spotkaniu zdobył Dawid Pietrzkiewicz - 6. Dzięki temu żółto-niebiescy dopisali do swojego konta kolejne trzy punkty meczowe.

Statystycznie po meczu Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów.

Za nami pierwszy mecz w nowym sezonie, więc czas na pierwsze statystyki naszych zawodników. Najokazalej prezentują się Anders Thomsen i Bartek Zmarzlik, którzy dobrze weszli w sezon. Pozostali zawodnicy mają teraz chwilę czasu na wyciągnięcie wniosków i zrehabilitowanie się już w najbliższym spotkaniu ligowym.

Przegrywamy na inaugurację. Świetny debiut Andersa Thomsena.

W meczu inauguracyjnym nowego sezonu podopieczni trenera Stanisława Chomskiego przegrali w Częstochowie z miejscowym Włókniarzem 47:43. Najlepiej w naszym zespole zaprezentowali się Bartosz Zmarzlik oraz debiutujący w Ekstralidze Duńczyk Anders Thomsen obaj zdobyli po 13 punktów. Przeciętny występ zaliczyli Szymon Woźniak i Rafał Karczmarz. Najbardziej w tym spotkaniu zawiedli Krzysztof Kasprzak oraz Peter Kildemand. Pierwsze doświadczenie w najlepszej lidze na świecie zdobył debiutujący 16-letni Mateusz Bartkowiak.

Przemysław Pawlicki zwycięzcą XVI Memoriału Edwarda Jancarza. Drugie miejsce Bartka Zmarzlika.

XVI Memoriał Edwarda Jancarza zakończył się zwycięstwem Przemysława Pawlickiego, dla którego jest to pierwszy triumf w zawodach upamiętniających legendę Stali Gorzów. Drugie miejsce zajął wychowanek gorzowskiej Stali Bartosz Zmarzlik. Na najniższym stopniu podium stanął Kacper Woryna. Podczas trzeciego biegu doszło do kolizji pomiędzy Artiomem Łagutą a Rafałem Karczmarzem. Zawodnik z Rosji doznał złamania obojczyka, które wykluczyło go z rozgrywek na kilka tygodni. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Następna strona