HOT NEWS

Nowy szal w sprzedaży!

Zapraszamy do zakupu nowego szala wydanego przez Stowarzyszenie Kibiców Stali Gorzów "Stalowcy". Szal w jakości HD w cenie 30,00 zł dostępny w Perełce.

Razem pomogliśmy panu Ryszardowi !

Skontaktował się z Nami przedstawiciel handlowy firmy Get Well. Działał On na terenie województwa Lubuskiego od października 2016 i starał się promować izotonik Get Well oraz idącą za nim ideę pomocy. Każdy zakupiony izotonik to procent dla "weteranów speedwaya". Pieniądze zebrane ze sprzedaży Get Wella na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic powinny trafić do lokalnych żużlowców lub innych osób potrzebujących pomocy. Firma Get Well postanowiła przekazać te pieniądze na ręce Stowarzyszenia Kibiców KS STAL GORZÓW „STALOWCY”, wierząc, że zostaną wykorzystane zgodnie z przeznaczeniem. Okres rozliczeniowy od października do grudnia nie sprzyjał konsumpcji napojów izotonicznych, mimo to udało nam się zebrać 1992 zł na pomoc.

TOP 10: Speedway Ekstraliga (7)

Za nami kolejne ligowe emocje więc pora na notowanie najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi. Na czele klasyfikacji bez zmian wciąż prowadzi Bartosz Zmarzlik. Spory awans zaliczył Krzysztof Kasprzak. Pozostali zawodnicy gorzowskiej Stali zaliczyli regres.

Następna strona