HOT NEWS

Statystycznie po meczu Unia Leszno - Stal Gorzów

Garść statystyk zawodników gorzowskiej Stali po zwycięstwie w Lesznie. Po raz kolejny liderami zespołu byli Bartosz Zmarzlik i Niels Kristian Iversen. Dobrze spisali się Krzysztof Kasprzak i Przemysław Pawlicki. Udany powrót do składu zaliczył Linus Sundstroem. Waleczna postawa naszych młodzieżowców zaowocowała cenną zdobyczą punktową.

Mamy to! Stal wygrywa w Lesznie 41:49!

Udało się dokonać tego, co było trudne do przewidzenia. Nasi żużlowcy w minioną niedzielę pokonali w wyjazdowym meczu Unię Leszno 41:49. Z pewnością zwycięstwo cieszy bo optymizmu po wcześniejszych czterech porażkach z rzędu nieco brakowało. Jednak upór i determinacja sprawiły, że mecz udało się wygrać. Brawo Stalowcy! Dziękujemy za walkę! 

TOP 10: Speedway Ekstraliga (8)

Najnowsze notowanie najlepszych zawodników Speedway Ekstraligi. Na czele niezmiennie od kilku kolejek jest Bartosz Zmarzlik. W pierwszej dziesiątce znalazł także Niels Kristian Iversen.

Bilety na młyn - Sparta Wrocław !

W najbliższą niedzielę wracamy do żużla przy Śląskiej.  Tym razem będziemy wspierać żółto-niebieskich w spotkaniu przeciwko Sparcie Wrocław. Bez wątpienia jest to hit kolejki i bardzo trudny rywal. Musimy wesprzeć Naszych zawodników głośnym dopingiem ! Zatem zapraszamy do Młyna !  Mamy dla Was bilety na młyn w promocyjnej cenie !

Nowy towar w mieście!

Na sklepowe półki trafiąją poraz kolejny nerki. Długo oczekiwany gadżet z tematyką patriotyczną można zakupić w sklepie Perełka przy ul. Sikorskiego 110. Liczba sztuk ograniczona !

Stal Gorzów Mistrzem Polski Par Klubowych!

Na torze w Ostrowie Wielkopolskim odbył się finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. Żółto-niebieskich reprezentowali Bartosz Zmarzlik, Krzysztof Kasprzak i rezerwowy Alan Szczotka. Podopieczni Stanisława Chomskiego w pięknym stylu wywalczyli złoty medal. Na niższych stopniach podium stanęli zawodnicy Falubazu i GKM-u.

Następna strona