HOT NEWS

Razem pomogliśmy panu Ryszardowi !

Skontaktował się z Nami przedstawiciel handlowy firmy Get Well. Działał On na terenie województwa Lubuskiego od października 2016 i starał się promować izotonik Get Well oraz idącą za nim ideę pomocy. Każdy zakupiony izotonik to procent dla "weteranów speedwaya". Pieniądze zebrane ze sprzedaży Get Wella na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic powinny trafić do lokalnych żużlowców lub innych osób potrzebujących pomocy. Firma Get Well postanowiła przekazać te pieniądze na ręce Stowarzyszenia Kibiców KS STAL GORZÓW „STALOWCY”, wierząc, że zostaną wykorzystane zgodnie z przeznaczeniem. Okres rozliczeniowy od października do grudnia nie sprzyjał konsumpcji napojów izotonicznych, mimo to udało nam się zebrać 1992 zł na pomoc.

TOP 10: Speedway Ekstraliga (7)

Za nami kolejne ligowe emocje więc pora na notowanie najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi. Na czele klasyfikacji bez zmian wciąż prowadzi Bartosz Zmarzlik. Spory awans zaliczył Krzysztof Kasprzak. Pozostali zawodnicy gorzowskiej Stali zaliczyli regres.

Kolejne wysokie zwycięstwo Stali!

Wysokim zwycięstwem Stalowców zakończył się pojedynek z GKM-em Grudziądz. Liderem gorzowskiej Stali w tym meczu był Bartosz Zmarzlik, zdobywca 12 punktów z bonusem. Niezły występ zaliczył wracający po kontuzji Krzysztof Kasprzak. Dzięki tej wygranej pozostajemy na pozycji lidera tabeli Speedway Ekstraligi.

Następna strona