HOT NEWS

Wygrywamy pierwszy mecz finałowy!

W pierwszym meczu finałowy żółto-niebiescy pokonali Unię Leszno 46:44. Liderem gorzowian w tym spotkaniu był Bartosz Zmarzlik. Dziękujemy zawodnikom za walkę do samego końca. Już w najbliższą niedzielę rewanżowy mecz w Lesznie gdzie Stalowcy ostatecznie powalczą o złoty medal DMP.

Bilety na finałowy mecz w Lesznie

Jak udało się nam ustalić bilety na finałowy mecz z Lesznem będą w sprzedaży od WTORKU 18.09.2018 w sklepie klubowym NOVA PARK. Cena biletu to 79,00 zł bez podziału na ulgowe/normalne. Każdy kto zapisał się na autokar ma obowiązek we własnym zakresie zakupić bilet w Nova Park z dokumentem tożsamości !!!  ZAPISY NA AUTOKAR WCIĄŻ TRWAJĄ !!!

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2018 (14)

Za nami mecze półfinałowe więc czas na najnowsze notowanie najlepszej dziesiątki Speedway Ekstraligi. Na najlepszej drodze po kolejny triumf w klasyfikacji generalnej jest Bartosz Zmarzlik. W pierwszej dziesiątce znajdują się Krzysztof Kasprzak i Martin Vaculik.

Włókniarz pokonany! Finał jest nasz!

STAL GORZÓW W FINALE SPEEDWAY EKSTRALIGI! Żółto-niebiescy pokonali w rewanżowym spotkaniu półfinałowym Włókniarza Częstochowa 51:39. Do triumfu poprowadził nas niepokonany tego dnia Bartosz Zmarzlik. Dobrze spisał się Krzysztof Kasprzak zdobywca 11 punktów. Cenne „oczka” dorzucili Martin Vaculik i Szymon Woźniak. Już w najbliższą niedzielę pierwszy mecz o złoty medal, w którym podejmiemy na własnym torze Unię Leszno.

GP Słowenii w Krsko: Bartosz Zmarzlik piąty. Zwycięstwo Patryka Dudka.

Ósma runda tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix rozgrywana w słoweńskim Krsko padła łupem Patryka Dudka. Pozostałe miejsca na podium zajęli Australijczyk Jason Doyle i Amerykanin Greg Hancock. Bartosz Zmarzlik zajął piąte miejsce z dorobkiem 12 punktów. Dzięki temu odrobił część strat do prowadzącego w klasyfikacji generalnej Brytyjczyka Taia Woffindena. Do końca cyklu pozostały dwie rundy, a Bartek Zmarzlik wciąż jest w grze o złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Świata.

Następna strona