HOT NEWS

Wyjazd na półfinałowy mecz do .... Częstochowy ? Zapisy !

Najprawdopodobniej to z Włókniarzem Częstochowa przyjdzie zmierzyć się gorzowskiej Stali w półfinałowej odsłonie play-off. Z racji tego, że mamy bardzo mało czasu rozpoczynamy zapisy już teraz. Rzecz jasna jeśli sytuacja się zmieni, bądź ilość chętnych będzie za mała - wyjazd ten zostanie odwołany, a pieniądze zwrócone. Sprawdź szczegóły zapisów !

 

 

Z Torunia wyjeżdżamy bez punktów.

W ostatnim meczu rundy zasadniczej żółto-niebiescy wysoko przegrali w Toruniu z miejscowym Apatorem 55:35. Liderem gorzowian w tym spotkaniu był niezawodny Bartosz Zmarzlik, zdobywca 16 punktów. Na chwilę obecną Stalowcy utrzymują się na drugim miejscu w tabeli. Rywalem gorzowskiej Stali w półfinale będzie ktoś z dwójki Sparta Wrocław lub Włókniarz Częstochowa.

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2018 (12)

Prezentujemy najnowsze notowanie najlepszych zawodników Speedway Ekstraligi w sezonie 2018. W pierwszej dziesiątce znalazło się aż trzech przedstawicieli gorzowskiej Stali. Liderem klasyfikacji generalnej pozostaje Bartosz Zmarzlik, który powiększa swoją przewagę nad rywalami.

Stalowcy przypieczętowali awans do fazy play-off!

Stal Gorzów w ostatnim meczu na własnym torze w rundzie zasadniczej pokonała Spartę Wrocław 46:44. Do triumfu poprowadziła nas trójka liderów Bartosz Zmarzlik (12), Krzysztof Kasprzak (11) i Martin Vaculik (10+1). Dobrze zaprezentował się także Rafał Karczmarz, który wywalczył sześć punktów z dwoma bonusami. Punkt bonusowy trafił na konto wrocławian. Dzięki tej wygranej żółto-niebiescy przypieczętowali sobie awans do fazy play-off.

GP Skandynawii w Malilli: Piąte miejsce Bartka Zmarzlika w deszczowej Malilli.

Za nami szósta runda zmagań w cyklu Speedway Grand Prix. W szwedzkiej Malilli najlepszym okazał się Duńczyk Nicki Pedersen. Pozostałe miejsca na podium uzupełnili Słoweniec Matej Zagar i przedstawiciel gospodarzy Fredrik Lindgren. Bartosz Zmarzlik po zwycięstwie w rundzie zasadniczej z półfinału został wykluczony i zmagania na szwedzkim owalu zakończył na piątym miejscu z dorobkiem czternastu punktów.

Następna strona