HOT NEWS

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2019 (4)

Po czterech kolejkach liderem klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi pozostaje Tai Woffinden. Lider gorzowskiej Stali Bartosz Zmarzlik utrzymuje się w czołówce rankingu.

Statystycznie po meczu Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra

Prezentujemy statystyki zawodników gorzowskiej Stali po derbowym pojedynku. Zdecydowanym liderem żółto-niebieskich jest Bartosz Zmarzlik. Okazale prezentują się liczby Rafała Karczmarza. Stabilizuje się forma Krzysztofa Kasprzaka. Z pewnością na więcej stać Szymona Woźniaka i Andersa Thomsena. Po raz kolejny beznadziejnie zaprezentował się Peter Kildemand.

Porażka Stalowców w derbach lubuskich.

97. Derby Ziemi Lubuskiej zakończyły się zwycięstwem gości 49:41. Początek zawodów należał do gorzowian. Żółto-niebiescy do 8 biegu mieli ośmiopunktową przewagę. Niestety druga część spotkania należała już do gości, którzy szybko odrobili straty i wyszli na prowadzenie, którego nie oddali już do końca meczu. Najwięcej punktów w tym spotkaniu dla naszego zespołu zdobył Bartosz Zmarzlik. Dobrze zaprezentował się także drugi z wychowanków Rafał Karczmarz.

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2019 (3)

Najnowsze notowanie najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi w sezonie 2019. Liderem pozostaje Tai Woffinden. W pierwszej dziesiątce znalazł się jeden przedstawiciel gorzowskiej Stali.

Statystycznie po meczu Unia Leszno - Stal Gorzów.

Garść statystyk zawodników gorzowskiej Stali po przegranym pojedynku w Lesznie. Bartosz Zmarzlik i Szymon Woźniak są na chwilę obecną najskuteczniejsi w naszym zespole. Statystycznie poprawił się Krzysztof Kasprzak, natomiast słabiej zaprezentował się Anders Thomsen. Całkiem dobrze wyglądają wyniki Rafała Karczmarza. Pierwsze punkty w karierze zdobył obiecujący 16-letni Mateusz Bartkowiak.

Z Leszna wyjeżdżamy bez punktów. Obiecujący występ naszych młodzieżowców.

Przegrywamy drugi mecz w tym sezonie. Tym razem gorzowska Stal uległa w Lesznie miejscowej Unii 51:39. Najwięcej punktów dla naszego zespołu zdobył duet Bartosz Zmarzlik, Szymon Woźniak. Dobry występ zaliczyli nasi młodzieżowcy Rafał Karczmarz i Mateusz Bartkowiak. Słabszy występ tym razem zaliczył Anders Thomsen, a po raz kolejny na całej linii zawiódł Peter Kildemand.

Piłka ręczna: Zwycięstwo na koniec sezonu.

W ostatnim meczu sezonu piłkarze ręczni Stali Gorzów pokonali we własnej hali zespół z Gdańska 28:25. Żółto-niebieskich do triumfu poprowadził duet Dawid Pietrzkiewicz, Mateusz Stupiński. Tym samym gorzowianie kończą sezon na drugim miejscu w I lidze.

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2019 (2)

Po drugiej kolejce Speedway Ekstraligi nowym liderem klasyfikacji „TOP 10” został Tai Woffinden. W pierwszej dziesiątce znalazło się aż trzech przedstawicieli Stali Gorzów. Najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem gorzowskiej Stali jest Bartosz Zmarzlik.

Statystycznie po meczu Stal Gorzów - Motor Lublin.

Za nami pierwszy mecz ligowy na stadionie im. Edwarda Jancarza w tym sezonie. W spotkaniu z beniaminkiem rozgrywek Motorem Lublin najlepiej w ekipie gorzowskiej spisał się Bartosz Zmarzlik. Bardzo dobrze zaprezentowali się Szymon Woźniak oraz Rafał Karczmarz. Swoje punkty dorzucił Anders Thomsen. Słabo na początku sezonu wyglądają liczby Krzysztofa Kasprzaka i Petera Kildemanda. Mateusz Bartkowiak jeszcze musi poczekać na swój pierwszy punkt w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Następna strona