HOT NEWS

Informacje dotyczące wyjazdu zorganizowanego

Informacje dotyczące wyjazdu autokarem : Miejsce zbiórki: Parking JYSK ul. Przemysłowa Godzina zbiórki: 15:40 Godzina odjazdu : 16:00 Przypominamy o zabraniu dokumentu tożsamości! P.S na każdym z autokarów będzie lista imienna. Więc będziecie wiedzieć w którym autokarze jedziecie :)

Jedziemy wszyscy !

Wszystkie osoby, które wpisały się na listę ( także rezerwową ) jadą do Zielonej Góry. Jednocześnie informujemy, iż posiadamy 8 wolnych miejsc w autokarze ( zapraszamy zatem na zapisy w piątek w sklepie Perełka ) - koszt przejazdu 30,00 zł

Informacje o zbiórce podamy w piątek około godziny 17:00 na stroniewww.stalowcy.pl i tutaj na fp.

TOP 10: Speedway Ekstraliga (9)

Za nami kolejne ligowe emocje, dlatego prezentujemy najnowsze notowanie najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi. Na czele bez zmian prowadzi Bartosz Zmarzlik, który jest na dobrej drodze, aby powtórzyć wyczyn z zeszłego sezonu. Wysoką pozycję w klasyfikacji utrzymał również Niels Kristian Iversen.

Statystycznie po meczu Unia Leszno - Stal Gorzów

Garść statystyk zawodników gorzowskiej Stali po zwycięstwie w Lesznie. Po raz kolejny liderami zespołu byli Bartosz Zmarzlik i Niels Kristian Iversen. Dobrze spisali się Krzysztof Kasprzak i Przemysław Pawlicki. Udany powrót do składu zaliczył Linus Sundstroem. Waleczna postawa naszych młodzieżowców zaowocowała cenną zdobyczą punktową.

Mamy to! Stal wygrywa w Lesznie 41:49!

Udało się dokonać tego, co było trudne do przewidzenia. Nasi żużlowcy w minioną niedzielę pokonali w wyjazdowym meczu Unię Leszno 41:49. Z pewnością zwycięstwo cieszy bo optymizmu po wcześniejszych czterech porażkach z rzędu nieco brakowało. Jednak upór i determinacja sprawiły, że mecz udało się wygrać. Brawo Stalowcy! Dziękujemy za walkę! 

Następna strona