HOT NEWS

Półfinał ! Kierunek -> WROCŁAW : zapisy

3-go września żółto-niebiescy rozegrają pierwszy mecz w półfinałowym meczu z wrocławską Spartą. Nie może Nas zabraknąć na arcyważnym meczu gorzowskiej Stali. Dlatego zapraszamy na wyjazd autokarowy do Wrocławia ! SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA !! Poznaj szczegóły zapisów ! 

TOP 10: Speedway Ekstraliga (11)

Najnowsze notowanie najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi. W rundzie zasadniczej najlepszym żużlowcem najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce został Bartosz Zmarzlik! Miejmy nadzieje, że wychowanek Stali Gorzów utrzyma dobrą formę również w fazie play-off i drugi rok z rzędu zostanie najskuteczniejszym zawodnikiem ligi.

Statystycznie po meczu Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa

Za nami ostatni mecz rundy zasadniczej, gdzie gorzowska Stal pokonała na własnym torze Włókniarza Częstochowa 57:33. Liderem żółto-niebieskich w tym spotkaniu był niepokonany Bartosz Zmarzlik. Bardzo dobrze zaprezentowali się Krzysztof Kasprzak i Martin Vaculik. Na pochwały zasłużyli również Przemek Pawlicki i Rafał Karczmarz.

STAL - WŁÓKNIARZ 57:33

W minioną niedzielę zakończyła się runda zasadnicza Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu 2017. Gorzowska Stal podejmowała u siebie częstochowskiego Włókniarza i po zaciętej walce Stalowcy wygrali 57:33.

TOP 10: Speedway Ekstraliga (10)

Po raz dziesiąty w tym sezonie przedstawiamy notowanie najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi. Liderem niezmiennie pozostaje Bartosz Zmarzlik. W pierwszej dziesiątce utrzymał się Niels Kristian Ivresen. Awans o jedną pozycję zaliczył Przemysław Pawlicki.

Następna strona