HOT NEWS

GP Szwecji: Janowski na podium. Siódme miejsce Bartka Zmarzlika.

Czwarta runda cyklu Grand Prix, która odbyła się w szwedzkim Hallstavik padła łupem Rosjanina Emila Sajfutdinowa. Drugie miejsce zdobył Słowak Martin Vaculik, a na najniższym stopniu podium stanął reprezentant Polski Maciej Janowski. Bartosz Zmarzlik zakończył rywalizację w półfinale z dorobkiem 8 punktów, co ostatecznie dało siódme miejsce naszemu wychowankowi.

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2019 (9)

Kolejne notowanie najlepszej dziesiątki zawodników Speedway Ekstraligi 2019. Po kolejnym świetnym występnie w meczu ligowym Bartosz Zmarzlik awansował o kolejną pozycję w rankingu. Na prowadzeniu wciąż pozostaje Tai Woffinden.

Statystycznie po meczu Sparta Wrocław - Stal Gorzów.

Pomeczowe statystyki naszych zawodników. Niezmiennie od kilku sezonów liderem gorzowian jest Bartosz Zmarzlik i podobnie miało to miejsce we Wrocławiu. Swoje zrobił waleczny Duńczyk Anders Thomsen, który od początku sezonu dobrze prezentuje się w barwach gorzowskiej Stali. Pozostali zawodnicy wyraźnie pojechali poniżej swojego poziomu.

Bolesna porażka we Wrocławiu. Sam Zmarzlik to za mało.

Stalowcy wysoko przegrali we Wrocławiu z miejscową Spartą 58:32 (100:80). Liderem żółto-niebieskich w tym spotkaniu był Bartosz Zmarzlik zdobywca 17 punktów. Za waleczność można pochwalić także Andersa Thomsena, który wywalczył 9 punktów z bonusem. Pozostali zawodnicy zawiedli na całej linii. Przed nami wakacyjna przerwa od ligowego ścigania, po której nasz zespół czekają bardzo ciężkie pojedynki w walce o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2019 (8)

Przedstawiamy najnowsze notowanie najlepszej dziesiątki zawodników Speedway Ekstraligi w sezonie 2019. Liderem w dalszym ciągu pozostaje Tai Woffinden. Najlepszy zawodnik gorzowskiej Stali Bartosz Zmarzlik awansował o jedną pozycję w rankingu.

Statystycznie po meczu GKM Grudziądz - Stal Gorzów.

Za nami kolejny ciężki mecz wyjazdowy. Tym razem gorzowianie przegrali w Grudziądzu. Najlepiej z naszego zespołu prezentował się Bartosz Zmarzlik. Swoje punkty dorzucili Krzysztof Kasprzak i Anders Thomsen. Pozostali zawodnicy nie zaliczą tych zawodów do udanych.

Z Grudziądza wracamy bez punktów.

Przegrywamy w Grudziądzu 51:38 (w dwumeczu 90:89 dla GKM-u). Liderem gorzowian był Bartosz Zmarzlik zdobywca 14 punktów. Dobrze zaprezentował się także Krzysztof Kasprzak. Swoje zrobił zawodnik drugiej linii Anders Thomsen. Zdecydowanie zabrakło punktów duetu Szymon Woźniak, Peter Kildemand. Poniżej oczekiwań spisali się nasi młodzieżowcy, którzy łącznie zdobyli dwa punkty.

Następna strona