HOT NEWS

Włókniarz pokonany! Finał jest nasz!

STAL GORZÓW W FINALE SPEEDWAY EKSTRALIGI! Żółto-niebiescy pokonali w rewanżowym spotkaniu półfinałowym Włókniarza Częstochowa 51:39. Do triumfu poprowadził nas niepokonany tego dnia Bartosz Zmarzlik. Dobrze spisał się Krzysztof Kasprzak zdobywca 11 punktów. Cenne „oczka” dorzucili Martin Vaculik i Szymon Woźniak. Już w najbliższą niedzielę pierwszy mecz o złoty medal, w którym podejmiemy na własnym torze Unię Leszno.

GP Słowenii w Krsko: Bartosz Zmarzlik piąty. Zwycięstwo Patryka Dudka.

Ósma runda tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix rozgrywana w słoweńskim Krsko padła łupem Patryka Dudka. Pozostałe miejsca na podium zajęli Australijczyk Jason Doyle i Amerykanin Greg Hancock. Bartosz Zmarzlik zajął piąte miejsce z dorobkiem 12 punktów. Dzięki temu odrobił część strat do prowadzącego w klasyfikacji generalnej Brytyjczyka Taia Woffindena. Do końca cyklu pozostały dwie rundy, a Bartek Zmarzlik wciąż jest w grze o złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Świata.

Dwunasta rocznica śmierci Edmunda Migosia

W poniedziałek 3 września 2018 roku minęło dokładnie dwanaście lat od śmierci jednej z legend żużlowej Stali Gorzów - Edmunda Migosia. Z tego też powodu, jeden z przedstawicieli Stowarzyszenia Kibiców Stali Gorzów "STALOWCY" w imieniu wszystkich kibiców odwiedził tego dnia Ś.P. Edmunda Migosia i zapalił na nim symboliczny znicz.

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2018 (13)

Za nami pierwsze mecze półfinałowe, a na czele klasyfikacji generalnej najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi w sezonie 2018 pozostaje Bartosz Zmarzlik. W pierwszej dziesiątce znajdują się także Martin Vaculik i Krzysztof Kasprzak.

Twierdza Częstochowa zdobyta! Stalowcy bliżej finału!

W pierwszym meczu półfinałowym gorzowska Stal pewnie pokonała w Częstochowie miejscowego Włókniarza 49:41. Liderem żółto-niebieskich był niepokonany Martin Vaculik. Dobrze pojechali także Bartosz Zmarzlik i Krzysztof Kasprzak. Cenne punkty dorzucili Szymon Woźniak i Rafał Karczmarz. Dzięki temu Stalowcy są jedną nogą w finale. Już w najbliższą niedzielę rewanż na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie.