HOT NEWS

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2019 (6)

Najnowsze notowanie najlepszej dziesiątki zawodników Speedway Ekstraligi 2019. Na pozycji lidera pozostaje Tai Woffinden. Bartosz Zmarzlik po ostatniej kolejce stracił miejsce w pierwszej trójce.

GP Słowenii: Bartosz Zmarzlik wygrywa w Krsko!

II runda tegorocznego cyklu Grand Prix padła łupem Bartka Zmarzlika! Polak wygrał zawody w słoweńskim Krsko z dorobkiem 18 punktów. Drugie miejsce zajął Słowak Martin Vaculik, a na najniższym stopniu podium stanął Duńczyk Leon Madsen. Dzięki temu triumfowi Bartosz Zmarzlik został nowym liderem klasyfikacji generalnej.

Statystycznie po meczu Apator Toruń - Stal Gorzów.

Przedstawiamy statystyki zawodników gorzowskiej Stali z przegranego meczu w Toruniu z Apatorem. Wciąż najskuteczniejszym zawodnikiem w naszym zespole jest Bartosz Zmarzlik. Równy poziom trzymają Krzysztof Kasprzak i Szymon Woźniak. Solidnie spisuje się Anders Thomsen. Debiut w barwach żółto-niebieskich zaliczył Adam Ellis.

Z nieba do piekła. Stalowcy przegrali w Toruniu.

W piątkowy wieczór gorzowska Stal walczyła o punkty na toruńskiej Motoarenie. Niestety podopieczni trenera Stanisława Chomskiego przegrali kolejne wyjazdowe spotkanie. Najlepiej w naszym zespole spisali się Krzysztof Kasprzak i Szymon Woźniak obaj zdobyli po 9 punktów. Niezłe zawody pojechał Anders Thomsen zdobywca 7 punktów z dwoma bonusami. Słabsze zawody zaliczył Bartosz Zmarzlik, który zdołał wygrać tylko jeden bieg indywidualnie. Natomiast przyzwoicie zaprezentowali się młodzieżowcy Rafał Karczmarz i Mateusz Bartkowiak.

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2019 (5)

Za nami kolejne ligowe emocje. Liderem klasyfikacji generalnej pozostaje Tai Woffinden. W pogoni za Brytyjczykiem jest Bartosz Zmarzlik, który zanotował progres od ostatniego notowania. Wysoką pozycję ma także Szymon Woźniak, który obok Bartka Zmarzlika melduje się ze średnią dwóch punktów na bieg.

Statystycznie po meczu Stal Gorzów - GKM Grudziądz.

W spotkaniu z Grudziądzem najskuteczniejszym zawodnikiem Stali Gorzów był Bartosz Zmarzlik. Bardzo dobrze spisali się także Szymon Woźniak i Krzysztof Kasprzak. Drugi mecz z rzędu nieźle spisał się Peter Kildemand. Tym razem słabsze zawody zaliczył Anders Thomsen. Cenne punkty do dorobku drużyny dorzucili także nasi młodzieżowcy.

GP Polski: Madsen wygrywa w Warszawie. Bartek Zmarzlik szósty.

Za nami pierwsza runda tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Na Stadionie Narodowym w Warszawie zwyciężył Duńczyk Leon Madsen. Drugie miejsce zajął Szwed Fredrik Lindgren, a najniższym stopniu podium stanął reprezentant Polski Patryk Dudek. Bartosz Zmarzlik zakończył zawody w półfinale z dorobkiem 10 punktów, co dało wychowankowi Stali Gorzów szóste miejsce w tej rundzie.

Sparta pokonana! Stalowcy z drugim zwycięstwem.

W piątkowy wieczór żużlowcy gorzowskiej Stali wygrali na własnym torze ze Spartą Wrocław 48:42. Do zwycięstwa poprowadził nas niezawodny Bartosz Zmarzlik zdobywca 14 punktów. To bardzo ważne zwycięstwo żółto-niebieskich w walce o jak najwyższą pozycję w tabeli.