HOT NEWS

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2019 (11)

Liderem klasyfikacji generalnej najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi 2019 pozostaje Tai Woffinden. Niestety z pierwszej trójki wypadł Bartosz Zmarzlik, który pogubił kilka punktów w meczu z Unią.

Statystycznie po meczu Stal Gorzów - Unia Leszno.

Statystyki meczowe zawodników gorzowskiej Stali. Świetny występ duetu Kasprzak, Woźniak. Bardzo dobre zawody zaliczył Rafał Karczmarz. Tym razem bez zdobyczy dwucyfrowej zawody skończył Bartosz Zmarzlik. W debiucie pierwsze punkty na swoje konto zapisał Frederik Jakobsen.

MAMY TO! STALOWCY POKONALI UNIĘ LESZNO!

Za nami bardzo emocjonujący mecz, w którym to gorzowska Stal jako pierwsza w tym sezonie drużyna w Ekstralidze pokonała Unie Leszno. Do zwycięstwa poprowadził nas duet Krzysztof Kasprzak, Szymon Woźniak. Świetne zawody pojechał Rafał Karczmarz, zdobywca ośmiu punktów z trzema bonusami. Cenne oczka dorzucił także Bartosz Zmarzlik. Udany debiut w barwach Stali zaliczył młody Duńczyk Frederik Jakobsen. Dzięki temu żółto-niebiescy dopisują na swoje konto cenne dwa punkty meczowe do tabeli.

GP Polski: Bartosz Zmarzlik królem Wrocławia!

Za nami piąta runda tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Na stadionie Olimpijskim we Wrocławiu najlepszy okazał się reprezentant Polski Bartosz Zmarzlik, zdobywca 17 punktów. To drugi triumf wychowanka gorzowskiej Stali w tym sezonie. Drugie miejsce zajął Słowak Martin Vaculik, a najniższym stopniu podium stanął Duńczyk Leon Madsen. 

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2019 (10)

Kolejne ligowe emocje za nami. Na czele klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi 2019 pozostaje Tai Woffidnen. Bartosz Zmarzlik awansował o kolejną pozycję i jest już bardzo blisko pierwszego miejsca. Jeżeli w kolejnych spotkaniach wychowanek gorzowskiej Stali potrzyma bardzo dobrą formę, to po raz czwarty z rzędu może okazać się najskuteczniejszym zawodnikiem Ekstraligi.

Statystycznie po meczu Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów.

Statystyki meczowe gorzowskich zawodników po spotkaniu w Zielonej Górze. Niezawodny Bartosz Zmarzlik po raz kolejny lideruje w gorzowskiej drużynie. Krzysztof Kasprzak i Szymon Woźniak zaprezentowali się bardzo słabo jak na potencjalnych liderów zespołu, zdobywając łącznie dla drużyny 11 punktów z bonusem. Dużo pracy w tym pojedynku mieli młodzieżowcy, którzy wyszarpali kilka oczek dla zespołu. Natomiast kolejny mecz bez historii pojechał Peter Kildemand.

Wysoko przegrywamy w Zielonej Górze.

Niestety przegrywamy 98. Derby Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze 57:33. Jedynym zawodnikiem, który zawiązał równorzędną walkę z zielonogórzanami, był Bartosz Zmarzlik zdobywca 15 punktów. Pozostali zawodnicy pojechali poniżej swojego poziomu.

Następna strona