HOT NEWS

TOP 10: Speedway Ekstraliga (9)

Za nami kolejne ligowe emocje, dlatego prezentujemy najnowsze notowanie najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi. Na czele bez zmian prowadzi Bartosz Zmarzlik, który jest na dobrej drodze, aby powtórzyć wyczyn z zeszłego sezonu. Wysoką pozycję w klasyfikacji utrzymał również Niels Kristian Iversen.

Statystycznie po meczu Unia Leszno - Stal Gorzów

Garść statystyk zawodników gorzowskiej Stali po zwycięstwie w Lesznie. Po raz kolejny liderami zespołu byli Bartosz Zmarzlik i Niels Kristian Iversen. Dobrze spisali się Krzysztof Kasprzak i Przemysław Pawlicki. Udany powrót do składu zaliczył Linus Sundstroem. Waleczna postawa naszych młodzieżowców zaowocowała cenną zdobyczą punktową.

Mamy to! Stal wygrywa w Lesznie 41:49!

Udało się dokonać tego, co było trudne do przewidzenia. Nasi żużlowcy w minioną niedzielę pokonali w wyjazdowym meczu Unię Leszno 41:49. Z pewnością zwycięstwo cieszy bo optymizmu po wcześniejszych czterech porażkach z rzędu nieco brakowało. Jednak upór i determinacja sprawiły, że mecz udało się wygrać. Brawo Stalowcy! Dziękujemy za walkę! 

TOP 10: Speedway Ekstraliga (8)

Najnowsze notowanie najlepszych zawodników Speedway Ekstraligi. Na czele niezmiennie od kilku kolejek jest Bartosz Zmarzlik. W pierwszej dziesiątce znalazł także Niels Kristian Iversen.

Bilety na młyn - Sparta Wrocław !

W najbliższą niedzielę wracamy do żużla przy Śląskiej.  Tym razem będziemy wspierać żółto-niebieskich w spotkaniu przeciwko Sparcie Wrocław. Bez wątpienia jest to hit kolejki i bardzo trudny rywal. Musimy wesprzeć Naszych zawodników głośnym dopingiem ! Zatem zapraszamy do Młyna !  Mamy dla Was bilety na młyn w promocyjnej cenie !

Następna strona