HOT NEWS

Stalowcy potrzebna pomoc !

W niedzielę podczas ostatnich zawodów na stadionie Edwarda Jancarza, przeprowadzimy zbiórkę funduszy na cele statutowe Stowarzyszenia Kibiców oraz akcje chartytatywną. Zbiórkę funduszy podzielimy równo po 50%. 

TOP 10: Speedway Ekstraliga (13)

Za nami półfinały Speedway Ekstraligi, więc prezentujemy najnowsze notowanie najskuteczniejszej dziesiątki zawodników. Liderem klasyfikacji generalnej ze sporą przewagą pozostaje Bartosz Zmarzlik.

Marzenia o finale padły. Stal - Sparta 45:45 (88:92)

W minioną niedzielę na stadionie im. Edwarda Jancarza gorzowska Stal rywalizowała w rewanżowym pojedynku półfinału Drużynowych Mistrzostw Polski z wrocławską Spartą. Przez większość spotkania Stalowcy prowadzili znacząco jednak końcówka spotkania w wykonaniu Sparty okazała się nokautująca dla Stali i to niestety Spartanie mogą cieszyć się z awansu do finału.

Podsumowanie zbiórek

Chcieliśmy podsumować dwie ostatnie zbiórki na Naszym stadionie. Jak wiecie wspieraliśmy m.in GUKS Speedway Wawrów oraz Hanię Fijak, która walczy z guzem pnia mózgu.

TOP 10: Speedway Ekstraliga (12)

Prezentujemy najnowsze zestawienie najlepszej dziesiątki Speedway Ekstraligi 2017. Na czele kwalifikacji ze sporą przewagą znajduje się wychowanek Stali Gorzów, Bartosz Zmarzlik. Pozostali zawodnicy klubu znad Warty poza pierwszą dziesiątką.

Następna strona