HOT NEWS

11 listopada - Marsz Niepodległości

11 listopada to niezwykła data dla każdego polaka. W 99-tą rocznice odzyskania niepodległości podczas marszu w Warszawie nie mogło zabraknąć przedstawicieli Stali Gorzów. Delegacja kibiców przekazała do publikacji relację z tego dnia. 

Piłka ręczna: Zwycięska passa trwa!

W szóstej kolejce I ligi mężczyzn Stalowcy podejmowali we własnej hali drużynę SMS-a Gdańsk. Żółto-niebiescy po bardzo twardym boju pokonali gdańszczan 32:26. Najwięcej bramek dla naszego zespołu zdobył Adrian Chełmiński - 6.

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2017

Bartosz Zmarzlik najskuteczniejszym zawodnikiem Speedway Ekstraligi w sezonie 2017! Wychowanek Stali Gorzów jest jedynym zawodnikiem w najlepszej żużlowej lidze świata, który zdobył w sezonie ponad 200 punktów.  W pierwszej dziesiątce znalazł się także Niels Kristian Iversen.

Medal jest nasz! Derby dla Gorzowa!

Udało się! Stal Gorzów w rewanżowym meczu wyjazdowym o brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu 2017 pokonała swojego odwiecznego rywala Falubaz Zieloną Górę 44:46 (w całym dwumeczu 98:82) i wywalczyła jakże cenny medal, który smakuje wyjątkowo! W LUBUSKIM BEZ ZMIANY! STAL GORZÓW PANY!

Następna strona