HOT NEWS

Piłka ręczna: Przegrywamy z Nielbą

Niestety sobotni wieczór nie był szczęśliwy dla żółto-niebieskich. Stalowcy przegrywają z liderem tabeli Nielbą Wągrowiec 21:25. Najwięcej bramek dla naszego zespołu zdobył Oskar Serpina - 5. To pierwsza porażka szczypiornistów Stali Gorzów we własnej hali.

Piłka ręczna: Wygrywamy w Żukowie!

Szczypiorniści Stali Gorzów odnieśli cenne wyjazdowe zwycięstwo. Podopieczni trenera Dariusz Molskiego pokonali w Żukowie miejscowy GKS 29:24. Najwięcej bramek dla naszego zespołu zdobyli Adrian Turkowski i Aleksander Kryszeń po 6.

Piłka ręczna: Stalowcy górą w hicie kolejki!

Za nami bardzo emocjonujące spotkanie, w którym to gorzowska Stal podejmowała we własnej hali zespół z Leszna. Lepsi okazali się żółto-niebiescy wygrywając to spotkanie różnicą pięciu bramek. Najczęściej do bramki rywala trafiał Adrian Chełmiński.

Zniżki na gadżety! Tylko do 6 grudnia !

Od 23.11.2017 do 06.12.2017 możecie nabyć gadżety w dużych zniżkach. Później ceny wrócą do poprzedniego stanu. Nie jest to spowodowane likwidacją sprzedaży. Po prostu czyścimy magazyny. Wszystko można zakupić w Sklepie Perełka (ul. Sikorskiego 110) lub na stronie www.sklep.stalowcy.pl . TYLKO DO 6 GRUDNIA !

Karnety

Nie będzie w sezonie 2018 w sprzedaży karnetów z ramienia Stowarzyszenia Kibiców Stali Gorzów. W związku z brakiem oficjalnej grupy kibicowskiej Ultras, a tym samym braku sektora dopingującego tzw. młyna klub będzie sprzedawał karnety na sektor 59-60 w normalnej dystrybucji. Jeśli ktoś chcę zakupić bilet na to samo miejsce należy udać się do sklepu klubowego w NOVA PARK.

Piłka ręczna: Derby dla Gorzowa!

Za nami bardzo emocjonujący pojedynek derbowy, w którym to podopieczni trenera Dariusza Molskiego po serii rzutów karnych pokonali zielonogórzan. Najskuteczniejszymi zawodnikami Stali w tym meczu byli Mateusz Stupiński i Oskar Serpina.

11 listopada - Marsz Niepodległości

11 listopada to niezwykła data dla każdego polaka. W 99-tą rocznice odzyskania niepodległości podczas marszu w Warszawie nie mogło zabraknąć przedstawicieli Stali Gorzów. Delegacja kibiców przekazała do publikacji relację z tego dnia. 

Następna strona