HOT NEWS

Start żużlowego sezonu 2018! Na inaugurację z Apatorem.

Najbliższa niedziela tj. 08.04.2018 od godziny 17:30 na stoisku z gadżetami możecie nabyć nie tylko gadżety, ale także bilet na młyn  !!! Pomimo zakończenia działalności grupy Ultras Sonadores `08 młyn dalej będzie funkcjonować ! Ukłon w stronę zarządu klubu, że wspólnymi siłami spróbujemy stworzyć coś od nowa. Ponadto na stoisku z gadżetami będzie można zapisać się na autokarowy wyjazd do Leszna, który odbędzie się już za tydzień ! Szykujcie 40,00 zł i zapisujcie się ! Musimy wspierać Naszych zawodników !

 

Piłka ręczna: Przegrywamy z Żukowem.

Szczypiorniści Stali Gorzów dość niespodziewanie przegrali we własnej hali z GKS-em Żukowo. Najlepszym strzelcem w naszym zespole był Aleksander Kryszeń. To druga w tym sezonie porażka podopiecznych trenera Dariusz Molskiego w Gorzowie.

Piłka ręczna: Horror w Kościerzynie! Stalowcy z trzema punktami!

Za nami bardzo emocjonujące spotkanie na szczycie I ligi mężczyzn, w którym to podopieczni trenera Dariusza Molskiego pokonali w Kościerzynie miejscowego Sokoła 24:23. Najwięcej bramek dla naszego zespołu zdobył Adrian Turkowski. Dzięki temu żółto-niebiescy zbliżyli się w ligowej tabeli do rywali z Wągrowca i Kościerzyny.

Piłka ręczna: Przegrywamy w stolicy.

Niestety po ciężkim boju szczypiorniści Stali Gorzów przegrali w Warszawie z miejscowym AZS-em. Najskuteczniejszym zawodnikiem w naszym zespole był Bartosz Starzyński. To piąta porażka naszych zawodników w tym sezonie.

Następna strona