HOT NEWS

Z Grudziądza wracamy bez punktów.

Przegrywamy w Grudziądzu 51:38 (w dwumeczu 90:89 dla GKM-u). Liderem gorzowian był Bartosz Zmarzlik zdobywca 14 punktów. Dobrze zaprezentował się także Krzysztof Kasprzak. Swoje zrobił zawodnik drugiej linii Anders Thomsen. Zdecydowanie zabrakło punktów duetu Szymon Woźniak, Peter Kildemand. Poniżej oczekiwań spisali się nasi młodzieżowcy, którzy łącznie zdobyli dwa punkty.

GP Czech: Biało-czerwona marketa! Bartek Zmarzlik dziewiąty w Pradze.

W trzeciej rundzie tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix na praskiej Markecie najlepszy okazał się Polak Janusz Kołodziej, dla którego była to pierwsza wygrana w karierze. Drugie miejsce zajął Duńczyk Leon Madsen, a najniższym stopniu podium stanął drugi z reprezentantów Polski Patryk Dudek. Wychowanek gorzowskiej Stali Bartosz Zmarzlik zajął dziewiąte miejsce, zapisując w swoim dorobku punktowy 8 oczek".

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2019 (7)

Kolejne ligowe emocje za nami. Na czele klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi w sezonie 2019 pozostaje Tai Woffinden. Lider gorzowskiej Stali Bartosz Zmarzlik spadł o jedną pozycję od ostatniego notowania. Blisko pierwszej dziesiątki trzyma się drugi z liderów naszego zespołu Szymon Woźniak.

Statystycznie po meczu Stal Gorzów - Apator Toruń.

Stalowcy w liczbach po wygranym meczu z Apatorem. Liderem gorzowian w tym spotkaniu był Bartosz Zmarzlik. Niezłe zawody zaliczyli Szymon Woźniak i Anders Thomsen. Cenne punkty dorzucili młodzieżowcy gorzowskiej Stali. Poniżej oczekiwań pojechał Krzysztof Kasprzak, który nie zanotował żadnego indywidualnego zwycięstwa. Z kontuzją borykał się Peter Kildemand, który tylko dwa razy pojawił się na torze.

Wygrywamy z Apatorem. Świetny mecz Mateusza Bartkowiaka.

Żółto-niebiescy pokonali na własnym torze Apator Toruń 49:41. Niestety w walce o punkty bonusowy lepsi okazali się torunianie (89:90). Najwięcej punktów dla naszego zespołu zdobył Bartosz Zmarzlik zdobywca 11 punktów z bonusem. Bardzo dobrze spisał się także Mateusz Bartkowiak. 16-latek zanotował najlepsze spotkanie w swojej dotychczasowej karierze, zapisując na swoim koncie 7 punktów z bonusem.

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2019 (6)

Najnowsze notowanie najlepszej dziesiątki zawodników Speedway Ekstraligi 2019. Na pozycji lidera pozostaje Tai Woffinden. Bartosz Zmarzlik po ostatniej kolejce stracił miejsce w pierwszej trójce.

GP Słowenii: Bartosz Zmarzlik wygrywa w Krsko!

II runda tegorocznego cyklu Grand Prix padła łupem Bartka Zmarzlika! Polak wygrał zawody w słoweńskim Krsko z dorobkiem 18 punktów. Drugie miejsce zajął Słowak Martin Vaculik, a na najniższym stopniu podium stanął Duńczyk Leon Madsen. Dzięki temu triumfowi Bartosz Zmarzlik został nowym liderem klasyfikacji generalnej.

Statystycznie po meczu Apator Toruń - Stal Gorzów.

Przedstawiamy statystyki zawodników gorzowskiej Stali z przegranego meczu w Toruniu z Apatorem. Wciąż najskuteczniejszym zawodnikiem w naszym zespole jest Bartosz Zmarzlik. Równy poziom trzymają Krzysztof Kasprzak i Szymon Woźniak. Solidnie spisuje się Anders Thomsen. Debiut w barwach żółto-niebieskich zaliczył Adam Ellis.

Z nieba do piekła. Stalowcy przegrali w Toruniu.

W piątkowy wieczór gorzowska Stal walczyła o punkty na toruńskiej Motoarenie. Niestety podopieczni trenera Stanisława Chomskiego przegrali kolejne wyjazdowe spotkanie. Najlepiej w naszym zespole spisali się Krzysztof Kasprzak i Szymon Woźniak obaj zdobyli po 9 punktów. Niezłe zawody pojechał Anders Thomsen zdobywca 7 punktów z dwoma bonusami. Słabsze zawody zaliczył Bartosz Zmarzlik, który zdołał wygrać tylko jeden bieg indywidualnie. Natomiast przyzwoicie zaprezentowali się młodzieżowcy Rafał Karczmarz i Mateusz Bartkowiak.

Następna strona