HOT NEWS

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2018 (16)

Bartosz Zmarzlik najskuteczniejszym zawodnikiem Speedway Ekstraligi w sezonie 2018! Przez cały sezon wychowanek gorzowskiej Stali prezentował się bardzo dobrze, dosłownie rządził i dzielił na wszystkich torach Speedway Ekstraligi. W pierwszej dziesiątce znalazł się Krzysztof Kasprzak. Wysokie miejsce w klasyfikacji generalnej zajął także Martin Vaculik.

Stal Gorzów Wicemistrzem Polski!

Żółto-niebiescy zdobyli trzynasty w historii srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski! W rewanżowym spotkaniu finałowym żużlowcy Stali Gorzów przegrali w Lesznie z miejscową Unią 50:40 (wynik dwumeczu: 94:86). Liderem gorzowian w tym spotkaniu był Bartosz Zmarzlik, zdobywca 15 punktów. Niestety tym razem nie udało się zdobyć dziesiątego tytułu Mistrza Polski, lecz podsumowując cały tegoroczny sezon, gdzie wielu zawodników Stali Gorzów zmagało się z ciężkimi kontuzjami, to ten srebrny medal jest dużym sukcesem. Dziękujemy zawodnikom za walkę do samego końca i liczymy, że przyszłoroczny sezon będzie mistrzowski.

GP Niemiec w Teterow: Podium Bartosza Zmarzlika!

Za nami przedostatnia runda cyklu Grand Prix. W niemieckim Teterow zwyciężył, Brytyjczyk Tai Woffinden, drugi był Australijczyk Jason Doyle, a najniższym stopniu podium stanął Bartosz Zmarzlik, który zawody zakończył z dorobkiem 15 punktów. W klasyfikacji generalnej Bartek traci do prowadzącego Taia Woffindena 10 punktów i z pewnością ciężko będzie odrobić stratę, gdyż oprócz świetnej swojej jazdy, Bartek musi też liczyć na straty punktowe Brytyjczyka.

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2018 (15)

Za nami pierwsze spotkania o medale DMP. W klasyfikacji na najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi niezmiennie prowadzi Bartosz Zmarzlik, który przez cały sezon rządzi i dzieli na Polskich torach żużlowych. W pierwszej dziesiątce utrzymuje się także Krzysztof Kasprzak.