HOT NEWS

Piłka ręczna: Zwycięstwo po rzutach karnych.

Po świątecznej przerwie szczypiorniści Stali Gorzów wrócili do ligowych zmagań, wygrywając w serii rzutów karnych z Pomezanią w Malborku. Najwięcej bramek w naszym zespole zdobył Mateusz Stupiński - 8. Tym samym żółto-niebiescy dorzucili dwa punkty do ligowej tabeli.

Piłka ręczna: Przegrywamy z Nielbą

Niestety sobotni wieczór nie był szczęśliwy dla żółto-niebieskich. Stalowcy przegrywają z liderem tabeli Nielbą Wągrowiec 21:25. Najwięcej bramek dla naszego zespołu zdobył Oskar Serpina - 5. To pierwsza porażka szczypiornistów Stali Gorzów we własnej hali.

Piłka ręczna: Wygrywamy w Żukowie!

Szczypiorniści Stali Gorzów odnieśli cenne wyjazdowe zwycięstwo. Podopieczni trenera Dariusz Molskiego pokonali w Żukowie miejscowy GKS 29:24. Najwięcej bramek dla naszego zespołu zdobyli Adrian Turkowski i Aleksander Kryszeń po 6.

Piłka ręczna: Stalowcy górą w hicie kolejki!

Za nami bardzo emocjonujące spotkanie, w którym to gorzowska Stal podejmowała we własnej hali zespół z Leszna. Lepsi okazali się żółto-niebiescy wygrywając to spotkanie różnicą pięciu bramek. Najczęściej do bramki rywala trafiał Adrian Chełmiński.

Następna strona