HOT NEWS

TOP 10: Speedway Ekstraliga (12)

Prezentujemy najnowsze zestawienie najlepszej dziesiątki Speedway Ekstraligi 2017. Na czele kwalifikacji ze sporą przewagą znajduje się wychowanek Stali Gorzów, Bartosz Zmarzlik. Pozostali zawodnicy klubu znad Warty poza pierwszą dziesiątką.

Półfinał ! Kierunek -> WROCŁAW : zapisy

3-go września żółto-niebiescy rozegrają pierwszy mecz w półfinałowym meczu z wrocławską Spartą. Nie może Nas zabraknąć na arcyważnym meczu gorzowskiej Stali. Dlatego zapraszamy na wyjazd autokarowy do Wrocławia ! SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA !! Poznaj szczegóły zapisów ! 

TOP 10: Speedway Ekstraliga (11)

Najnowsze notowanie najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi. W rundzie zasadniczej najlepszym żużlowcem najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce został Bartosz Zmarzlik! Miejmy nadzieje, że wychowanek Stali Gorzów utrzyma dobrą formę również w fazie play-off i drugi rok z rzędu zostanie najskuteczniejszym zawodnikiem ligi.

Statystycznie po meczu Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa

Za nami ostatni mecz rundy zasadniczej, gdzie gorzowska Stal pokonała na własnym torze Włókniarza Częstochowa 57:33. Liderem żółto-niebieskich w tym spotkaniu był niepokonany Bartosz Zmarzlik. Bardzo dobrze zaprezentowali się Krzysztof Kasprzak i Martin Vaculik. Na pochwały zasłużyli również Przemek Pawlicki i Rafał Karczmarz.

STAL - WŁÓKNIARZ 57:33

W minioną niedzielę zakończyła się runda zasadnicza Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu 2017. Gorzowska Stal podejmowała u siebie częstochowskiego Włókniarza i po zaciętej walce Stalowcy wygrali 57:33.

Następna strona