HOT NEWS

Statystycznie po meczu Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów.

Stal Gorzów przegrała w Częstochowie z miejscowym Włókniarzem 49:41. Zdecydowanym liderem zespołu w tym meczu był Bartosz Zmarzlik. Niezły powrót po dwumiesięcznej przerwie od startów zaliczył Martin Vaculik. Kolejne solidne zawody zanotowali Krzysztof Kasprzak oraz Szymon Woźniak. Z pewnością więcej oczekiwało się od naszych młodzieżowców, którzy łącznie zdobyli zaledwie dwa punkty.

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2018 (8)

Za nami kolejne ligowe zmagania w Speedway Ekstralidze. Perfekcyjny występ Bartosza Zmarzlika dał wychowankowi Stali kolejny awans w klasyfikacji generalnej. Do czołowej dziesiątki wrócił Krzysztof Kasprzak.

96. Derby Ziemi Lubuskiej (+ bonus) dla Gorzowa! Stal - Falubaz 49:35.

Czternastopunktowym zwycięstwem Stali 49:35 zakończyły się 96. Derby Ziemi Lubuskiej! Mecz został zakończony po 14. wyścigu z powodu ulewnego deszczu. Nic to jednak nie zmieniło a i tym razem woda z nieba nie pomogła Falubazowi. DERBY DLA GORZOWA!!! Punkt bonusowy również padł łupem Stalowców. W dwumeczu Stal okazała się lepsza w stosunku 96:78. Oprócz derbów to... W LUBUSKIEM BEZ ZMIANY! STAL GORZÓW PANY!

Bartosz Zmarzlik triumfatorem Memoriału Edwarda Jancarza!

Za nami XV Memoriał Edwarda Jancarza, w którym to na najwyższym podium stanął wychowanek gorzowskiej Stali, Bartosz Zmarzlik. To pierwszy w karierze triumf Bartka w turnieju upamiętniającym legendę Stali Gorzów. Drugie miejsce zdobył Patryk Dudek, Natomiast na trzeciej lokacie uplasował się przedstawiciel żółto-niebieskich, Szymon Woźniak.

Wygrywamy w Zielonej Górze! Derby dla Gorzowa!

Za nami 95. Derby Ziemi Lubuskiej, które padły łupem gorzowskie Stali. Żółto-niebiescy pokonali w Zielonej Górze miejscowy Falubaz 47:43. Najwięcej punktów dla naszego zespołu zdobył Bartosz Zmarzlik. To pierwsze w tym sezonie wyjazdowe zwycięstwo naszych zawodników i to od razu na torze największego rywala. W Zielonej bez zmiany, Stal Gorzów PANY!

Następna strona