HOT NEWS

GP Wielkiej Brytanii w Cardiff: Pewne zwycięstwo Bartosza Zmarzlika!

Piąta runda cyklu Speedway Grand Prix, która odbyła się w stolicy Walii padła łupem Bartosza Zmarzlika. Zawodnik reprezentacji Polski i gorzowskie Stali w świetnym stylu wygrał zawody, zdobywając 19 punktów! Na drugim miejscu zawody zakończył reprezentant gospodarzy, Brytyjczyk Tai Woffinden. Na trzeciej pozycji uplasował się reprezentant Polski, Maciej Janowski.

Młodzieżowcy Stali ze srebrnym medalem MMPPK!

Młodzieżowcy Stali Gorzów w składzie Rafał Karczmarz, Hubert Czerniawski i rezerwowy Mateusz Bartkowiak zdobyli srebrny medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Złoty krążek powędrował do Unii Leszno, a najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy wrocławskiej Sparty.

Stalowcy pamiętali o zmarłym bracie po szalu.

W sobotę tj. 14 lipca wybieramy się w 10 osób za Gorzów, gdzie odwiedzamy grób naszego tragicznie zmarłego brata po szalu Śp. Mateusza z okazji jego urodzin. Odpalamy race i flary, składamy znicze. „Można odejść na zawsze, by stale być blisko...". Śp. Mateusz zawsze w naszej pamięci!

GP Szwecji w Hallstavik: Zwycięstwo Janowskiego. Zmarzlik na podium!

Świetnie dla Polaków zakończyła się czwarta runda cyklu Speedway Grand Prix na torze w Hallstavik. Zwyciężył Maciej Janowski, na drugim miejscu zmagania zakończył przedstawiciel gospodarzy Fredrik Lindgren, a na najniższym stopniu podium stanął Bartosz Zmarzlik z dorobkiem 13 punktów. To pierwsze w tym sezonie podium wychowanka gorzowskiej Stali.

TOP 10: SPEEDWAY EKSTRALIGA 2018 (10)

W klasyfikacji generalnej najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi pasjonujący pojedynek dwóch najszybszych zawodników w naszej lidze Nicki Pedersena oraz Bartosza Zmarzlika. Po dziesięciu kolejkach minimalnie prowadzi Duńczyk, lecz Bartek sporo odrobił kolejnym świetnym występem w meczu ligowym.

Straty odrobione. Stal wygrywa za trzy punkty!

Osłabiona brakiem kontuzjowanych Szymona Woźniaka i Rafała Karczmarza Stal Gorzów wysoko pokonała na własnym torze zespół GKM-u Grudziądz 54:36. Do zwycięstwa poprowadził na niesamowity Bartosz Zmarzlik zdobywca kompletu piętnastu punktów. Dobrze pojechała także dwójka pozostałych liderów zespołu Martin Vaculik i Krzysztof Kasprzak. Stalowcy dopisują kolejne trzy punkty meczowe, które przybliżają nas do fazy play-off.

GP Danii w Horsens: Zmarzlik najlepszy z Polaków.

W trzeciej rundzie tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix, Bartosz Zmarzlik zakończył rywalizacje na siódmym miejscu z dorobkiem dziesięciu punktów. Zawody wygrał, Brytyjczyk Tai Woffinden, drugi był Rosjanin Artiom Łaguta, a najniższym stopniu podium stanął przedstawiciel USA Greg Hancock.

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2018 (9)

Bartosz Zmarzlik pnie się w klasyfikacji generalnej najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi. Wychowanek Stali Gorzów ma za sobą kolejne udane zawody w ligowym spotkaniu. Dzięki świetnej postawy zbliżył się do lidera.

Następna strona