HOT NEWS

Piłka ręczna: Przegrywamy z liderem.

W meczu na szczycie I ligi mężczyzn Nielba Wągrowiec okazała się lepsza od osłabionej tego dnia Stali Gorzów. Najwięcej bramek w tym spotkaniu dla naszego zespołu zdobył Adrian Turkowski. Pomimo porażki szczypiorniści Stali utrzymują się w górnej części ligowej tabeli.

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2018 (5)

Piąta kolejka Speedway Ekstraligi przeszła do historii, więc czas na kolejne notowanie „TOP 10". W czołówce wciąż utrzymuje się lider gorzowskiej Stali Bartosz Zmarzlik. Spadek o jedno miejsce w rankingu zanotował Krzysztof Kasprzak.

Przegrywamy w Grudziądzu.

W piątkowy wieczór żużlowcy Stali Gorzów przegrali w Grudziądzu z miejscowym GKM-em 49:41. Najwięcej punktów w szeregach żółto-niebieskich zdobył Bartosz Zmarzlik. To trzecia w tym sezonie porażka gorzowian.

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2018 (4)

Za nami czwarta kolejka Speedway Ekstraligi. Na czele najskuteczniejszych zawodników ligi pozostaje trójka Lindgren, Pedersen i Zmarzlik. O dwie pozycje awansował Krzysztof Kasprzak. Swoje miejsce w rankingu poprawił także Szymon Woźniak.

Stalowcy pokonali tarnowską Unię!

Żużlowcy Stali Gorzów pokonali na własnym torze tarnowską Unię 53:37. Najwięcej punktów dla naszego zespołu zdobył Szymon Woźniak. To drugi w tym sezonie triumf żółto-niebieskich.

Następna strona