HOT NEWS

Straty odrobione. Stal wygrywa za trzy punkty!

Osłabiona brakiem kontuzjowanych Szymona Woźniaka i Rafała Karczmarza Stal Gorzów wysoko pokonała na własnym torze zespół GKM-u Grudziądz 54:36. Do zwycięstwa poprowadził na niesamowity Bartosz Zmarzlik zdobywca kompletu piętnastu punktów. Dobrze pojechała także dwójka pozostałych liderów zespołu Martin Vaculik i Krzysztof Kasprzak. Stalowcy dopisują kolejne trzy punkty meczowe, które przybliżają nas do fazy play-off.

GP Danii w Horsens: Zmarzlik najlepszy z Polaków.

W trzeciej rundzie tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix, Bartosz Zmarzlik zakończył rywalizacje na siódmym miejscu z dorobkiem dziesięciu punktów. Zawody wygrał, Brytyjczyk Tai Woffinden, drugi był Rosjanin Artiom Łaguta, a najniższym stopniu podium stanął przedstawiciel USA Greg Hancock.

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2018 (9)

Bartosz Zmarzlik pnie się w klasyfikacji generalnej najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi. Wychowanek Stali Gorzów ma za sobą kolejne udane zawody w ligowym spotkaniu. Dzięki świetnej postawy zbliżył się do lidera.

Statystycznie po meczu Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów.

Stal Gorzów przegrała w Częstochowie z miejscowym Włókniarzem 49:41. Zdecydowanym liderem zespołu w tym meczu był Bartosz Zmarzlik. Niezły powrót po dwumiesięcznej przerwie od startów zaliczył Martin Vaculik. Kolejne solidne zawody zanotowali Krzysztof Kasprzak oraz Szymon Woźniak. Z pewnością więcej oczekiwało się od naszych młodzieżowców, którzy łącznie zdobyli zaledwie dwa punkty.

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2018 (8)

Za nami kolejne ligowe zmagania w Speedway Ekstralidze. Perfekcyjny występ Bartosza Zmarzlika dał wychowankowi Stali kolejny awans w klasyfikacji generalnej. Do czołowej dziesiątki wrócił Krzysztof Kasprzak.

96. Derby Ziemi Lubuskiej (+ bonus) dla Gorzowa! Stal - Falubaz 49:35.

Czternastopunktowym zwycięstwem Stali 49:35 zakończyły się 96. Derby Ziemi Lubuskiej! Mecz został zakończony po 14. wyścigu z powodu ulewnego deszczu. Nic to jednak nie zmieniło a i tym razem woda z nieba nie pomogła Falubazowi. DERBY DLA GORZOWA!!! Punkt bonusowy również padł łupem Stalowców. W dwumeczu Stal okazała się lepsza w stosunku 96:78. Oprócz derbów to... W LUBUSKIEM BEZ ZMIANY! STAL GORZÓW PANY!

Następna strona