HOT NEWS

TOP 10: Speedway Ekstraliga (8)

Najnowsze notowanie najlepszych zawodników Speedway Ekstraligi. Na czele niezmiennie od kilku kolejek jest Bartosz Zmarzlik. W pierwszej dziesiątce znalazł także Niels Kristian Iversen.

Bilety na młyn - Sparta Wrocław !

W najbliższą niedzielę wracamy do żużla przy Śląskiej.  Tym razem będziemy wspierać żółto-niebieskich w spotkaniu przeciwko Sparcie Wrocław. Bez wątpienia jest to hit kolejki i bardzo trudny rywal. Musimy wesprzeć Naszych zawodników głośnym dopingiem ! Zatem zapraszamy do Młyna !  Mamy dla Was bilety na młyn w promocyjnej cenie !

Nowy towar w mieście!

Na sklepowe półki trafiąją poraz kolejny nerki. Długo oczekiwany gadżet z tematyką patriotyczną można zakupić w sklepie Perełka przy ul. Sikorskiego 110. Liczba sztuk ograniczona !

Stal Gorzów Mistrzem Polski Par Klubowych!

Na torze w Ostrowie Wielkopolskim odbył się finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. Żółto-niebieskich reprezentowali Bartosz Zmarzlik, Krzysztof Kasprzak i rezerwowy Alan Szczotka. Podopieczni Stanisława Chomskiego w pięknym stylu wywalczyli złoty medal. Na niższych stopniach podium stanęli zawodnicy Falubazu i GKM-u.

Nowy szal w sprzedaży!

Zapraszamy do zakupu nowego szala wydanego przez Stowarzyszenie Kibiców Stali Gorzów "Stalowcy". Szal w jakości HD w cenie 30,00 zł dostępny w Perełce.

Następna strona