HOT NEWS

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2018 (12)

Prezentujemy najnowsze notowanie najlepszych zawodników Speedway Ekstraligi w sezonie 2018. W pierwszej dziesiątce znalazło się aż trzech przedstawicieli gorzowskiej Stali. Liderem klasyfikacji generalnej pozostaje Bartosz Zmarzlik, który powiększa swoją przewagę nad rywalami.

Stalowcy przypieczętowali awans do fazy play-off!

Stal Gorzów w ostatnim meczu na własnym torze w rundzie zasadniczej pokonała Spartę Wrocław 46:44. Do triumfu poprowadziła nas trójka liderów Bartosz Zmarzlik (12), Krzysztof Kasprzak (11) i Martin Vaculik (10+1). Dobrze zaprezentował się także Rafał Karczmarz, który wywalczył sześć punktów z dwoma bonusami. Punkt bonusowy trafił na konto wrocławian. Dzięki tej wygranej żółto-niebiescy przypieczętowali sobie awans do fazy play-off.

GP Skandynawii w Malilli: Piąte miejsce Bartka Zmarzlika w deszczowej Malilli.

Za nami szósta runda zmagań w cyklu Speedway Grand Prix. W szwedzkiej Malilli najlepszym okazał się Duńczyk Nicki Pedersen. Pozostałe miejsca na podium uzupełnili Słoweniec Matej Zagar i przedstawiciel gospodarzy Fredrik Lindgren. Bartosz Zmarzlik po zwycięstwie w rundzie zasadniczej z półfinału został wykluczony i zmagania na szwedzkim owalu zakończył na piątym miejscu z dorobkiem czternastu punktów.

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2018 (11)

Bartosz Zmarzlik nowym liderem klasyfikacji generalnej najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi! Wychowane gorzowskiej Stali wysunął się na pozycję lidera po kolejnym kapitalnym meczu ligowym. W pierwszej dziesiątce znalazł się także Krzysztof Kasprzak.

Statystycznie po meczu Unia Tarnów - Stal Gorzów.

Żółto-niebiescy wysoko wygrali w Tarnowie. Świetne zawody pojechał duet Krzysztof Kasprzak (14+1), Bartosz Zmarzlik (14). Nieźle spisał się także Martin Vaculik oraz wracający do wysokiej dyspozycji Szymon Woźniak. Kolejne słabsze zawody zaliczyli nasi juniorzy, którzy razem zdobyli zaledwie 3 punkty.

Wygrywamy w Tarnowie!

Kapitalny meczu zawodników gorzowskiej Stali. Żółto-niebiescy wysoko wygrali w Tarnowie z miejscową Unią. Do triumfu poprowadził nas duet Krzysztof Kasprzak, Bartosz Zmarzlik. Dzięki temu Stalowcy wywieźli z Tarnowa trzy duże punkty meczowe i umocnili się na drugim miejscu w ligowej tabeli.

Statystycznie po meczu Stal Gorzów - Unia Leszno.

Za nami emocjonujący pojedynek, w którym to gorzowska Stal zremisowała z Unią Leszno. Liderem gorzowian w tym spotkaniu był Bartosz Zmarzlik. Dobrze spisali się Krzysztof Kasprzak i Martin Vaculik. Slabsze zawody tym razem zaliczył wracający po kontuzji Szymon Woźniak.

Następna strona