HOT NEWS

To już siedem lat bez Mateja Ferjana.

Dzisiaj, 22 maja 2018 roku mija dokładnie siedem lat od śmierci byłego żużlowca Stali Gorzów - Słoweńca, Mateja Ferjana. Matej podczas startów w gorzowskiej Stali zyskał ogromny szacunek wśród kibiców, ponieważ udowodnił, że nie zawsze pieniądze są najważniejsze a owego szacunku nie można kupić za żadną cenę.

Wszyscy na Derby! Zapisy na autokar.

Już w najbliższą niedzielę żużlowe Derby Ziemi Lubuskiej! Gorzowska Stal jedzie na ważny pojedynek do Zielonej Góry. Nikogo nie trzeba chyba specjalnie namawiać na ten wyjazd bo jak wiadomo - wyjazd rzecz święta! A z tej okazji tradycyjnie startujemy z zapisami na autokar. Mamy nadzieję, że pomimo odwoływanych wyjazdów zorganizowanych do Wrocławia i Grudziądza, ten wyjazd dojdzie do skutku a sektor gości będzie pełny!

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2018 (6)

Prezentujemy szóste w tym sezonie notowanie najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi. Na czele klasyfikacji doszło do kilku zmian. W pierwsze dziesiątce znalazło się dwóch reprezentantów Stali Gorzów.

Trzecie zwycięstwo żużlowców u siebie! Stal - Włókniarz 53:37!

W minioną niedzielę żużlowa drużyna Stali Gorzów pokonała na własnym torze Włókniarza Częstochowa wynikiem 53:37. Był to też trzeci wygrany mecz gorzowian w tym sezonie (wszystkie wygrane na swoim torze). Po 13 punktów zdobyli Bartosz Zmarzlik oraz Szymon Woźniak. Ten mecz był również udanym powrotem na tor Rafała Karczmarza, który w czterech startach zgromadził 6 punktów z dwoma bonusami.

Piłka ręczna: Wygrywamy po rzutach karnych!

W ostatnim meczu przed własną publicznością w tym sezonie szczypiorniści Stali Gorzów wygrali po serii rzutów karnych z Pomezanią Malbork. Oskar Serpina był najlepszym strzelcem w drużynie prowadzonej przez trenera Dariusza Molskiego.

Piłka ręczna: Przegrywamy z liderem.

W meczu na szczycie I ligi mężczyzn Nielba Wągrowiec okazała się lepsza od osłabionej tego dnia Stali Gorzów. Najwięcej bramek w tym spotkaniu dla naszego zespołu zdobył Adrian Turkowski. Pomimo porażki szczypiorniści Stali utrzymują się w górnej części ligowej tabeli.

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2018 (5)

Piąta kolejka Speedway Ekstraligi przeszła do historii, więc czas na kolejne notowanie „TOP 10". W czołówce wciąż utrzymuje się lider gorzowskiej Stali Bartosz Zmarzlik. Spadek o jedno miejsce w rankingu zanotował Krzysztof Kasprzak.

Następna strona