HOT NEWS

Dwunasta rocznica śmierci Edmunda Migosia

W poniedziałek 3 września 2018 roku minęło dokładnie dwanaście lat od śmierci jednej z legend żużlowej Stali Gorzów - Edmunda Migosia. Z tego też powodu, jeden z przedstawicieli Stowarzyszenia Kibiców Stali Gorzów "STALOWCY" w imieniu wszystkich kibiców odwiedził tego dnia Ś.P. Edmunda Migosia i zapalił na nim symboliczny znicz.

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2018 (13)

Za nami pierwsze mecze półfinałowe, a na czele klasyfikacji generalnej najskuteczniejszych zawodników Speedway Ekstraligi w sezonie 2018 pozostaje Bartosz Zmarzlik. W pierwszej dziesiątce znajdują się także Martin Vaculik i Krzysztof Kasprzak.

Twierdza Częstochowa zdobyta! Stalowcy bliżej finału!

W pierwszym meczu półfinałowym gorzowska Stal pewnie pokonała w Częstochowie miejscowego Włókniarza 49:41. Liderem żółto-niebieskich był niepokonany Martin Vaculik. Dobrze pojechali także Bartosz Zmarzlik i Krzysztof Kasprzak. Cenne punkty dorzucili Szymon Woźniak i Rafał Karczmarz. Dzięki temu Stalowcy są jedną nogą w finale. Już w najbliższą niedzielę rewanż na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie.

Wyjazd na półfinałowy mecz do .... Częstochowy ? Zapisy !

Najprawdopodobniej to z Włókniarzem Częstochowa przyjdzie zmierzyć się gorzowskiej Stali w półfinałowej odsłonie play-off. Z racji tego, że mamy bardzo mało czasu rozpoczynamy zapisy już teraz. Rzecz jasna jeśli sytuacja się zmieni, bądź ilość chętnych będzie za mała - wyjazd ten zostanie odwołany, a pieniądze zwrócone. Sprawdź szczegóły zapisów !

 

 

Z Torunia wyjeżdżamy bez punktów.

W ostatnim meczu rundy zasadniczej żółto-niebiescy wysoko przegrali w Toruniu z miejscowym Apatorem 55:35. Liderem gorzowian w tym spotkaniu był niezawodny Bartosz Zmarzlik, zdobywca 16 punktów. Na chwilę obecną Stalowcy utrzymują się na drugim miejscu w tabeli. Rywalem gorzowskiej Stali w półfinale będzie ktoś z dwójki Sparta Wrocław lub Włókniarz Częstochowa.

Następna strona