HOT NEWS

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2018 (8)

Za nami kolejne ligowe zmagania w Speedway Ekstralidze. Perfekcyjny występ Bartosza Zmarzlika dał wychowankowi Stali kolejny awans w klasyfikacji generalnej. Do czołowej dziesiątki wrócił Krzysztof Kasprzak.

96. Derby Ziemi Lubuskiej (+ bonus) dla Gorzowa! Stal - Falubaz 49:35.

Czternastopunktowym zwycięstwem Stali 49:35 zakończyły się 96. Derby Ziemi Lubuskiej! Mecz został zakończony po 14. wyścigu z powodu ulewnego deszczu. Nic to jednak nie zmieniło a i tym razem woda z nieba nie pomogła Falubazowi. DERBY DLA GORZOWA!!! Punkt bonusowy również padł łupem Stalowców. W dwumeczu Stal okazała się lepsza w stosunku 96:78. Oprócz derbów to... W LUBUSKIEM BEZ ZMIANY! STAL GORZÓW PANY!

Bartosz Zmarzlik triumfatorem Memoriału Edwarda Jancarza!

Za nami XV Memoriał Edwarda Jancarza, w którym to na najwyższym podium stanął wychowanek gorzowskiej Stali, Bartosz Zmarzlik. To pierwszy w karierze triumf Bartka w turnieju upamiętniającym legendę Stali Gorzów. Drugie miejsce zdobył Patryk Dudek, Natomiast na trzeciej lokacie uplasował się przedstawiciel żółto-niebieskich, Szymon Woźniak.

Wygrywamy w Zielonej Górze! Derby dla Gorzowa!

Za nami 95. Derby Ziemi Lubuskiej, które padły łupem gorzowskie Stali. Żółto-niebiescy pokonali w Zielonej Górze miejscowy Falubaz 47:43. Najwięcej punktów dla naszego zespołu zdobył Bartosz Zmarzlik. To pierwsze w tym sezonie wyjazdowe zwycięstwo naszych zawodników i to od razu na torze największego rywala. W Zielonej bez zmiany, Stal Gorzów PANY!

GP Czech w Pradze: Bartosz Zmarzlik piętnasty na praskiej Markecie.

W drugiej rundzie tegorocznego cyklu Grand Prix, która odbyła się na praskiej Markiecie, Bartosz Zmarzlik z dorobkiem czterech punktów zajął piętnaste miejsce. Zwyciężył Szwed Fredrik Lindgren, który na ostatnich metrach w biegu finałowym wyprzedził reprezentanta Polski Patryka Dudka. Na najniższym stopniu podium stanął Rosjanin Emil Sajfutdinow.

Piłka ręczna: Zwycięstwo w ostatnim meczu sezonu!

W ostatnim meczu sezonu piłkarze ręczni Stali Gorzów wygrali w Poznaniu z miejscowym Grunwaldem. Adrian Turkowski rzucił najwięcej bramek dla naszego zespołu. Sezon kończymy w górnej części tabeli. Z dwudziestu ośmiu meczów, dwadzieścia razy wychodziliśmy z pojedynków zwycięsko, a ośmiokrotnie schodziliśmy z parkietu przegrani. Cały sezon można uznać za udany.

Następna strona