HOT NEWS

GP Polski w Toruniu: Bartosz Zmarzlik wicemistrzem świata!!!

W ostatniej rundzie tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix na Motoarenie w Toruniu zwyciężył, Brytyjczyk Tai Woffinden, pozostałe miejsca na podium zdobyli Rosjanie Artiom Łaguta i Emil Sajfutdinow. Bartosz Zmarzlik z dorobkiem 15 punktów zakończył zawody na piątym miejscu. Nowym mistrzem świata został Tai Woffinden. Srebrny medal powędrował w ręce Bartosz Zmarzlik, dla którego jest to najlepszy występ w Grand Prix w karierze. Brązowy krążek trafił do Szweda Fredrika Lindgrena. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy Bartkowi za cały tegoroczny sezon za to, co zrobił dla Reprezentacji i Stali Gorzów. Gratulacje także dla Tajskiego za zdobycie trzeciego tytułu mistrza świata.

Piłka ręczna: Z Wągrowca wyjeżdżamy bez punktów.

W sobotni wieczór szczypiorniści Stali Gorzów przegrali w Wągrowcu z miejscową Nielbą 24:23. Najwięcej bramek dla naszego zespołu zdobyli Oskar Serpina i Adrian Chełmiński. Nic nie wskazywało porażki, gdyż od początku spotkania Stalowcy byli na prowadzeniu i po pierwszej połowie wygrywali 14:9. Niestety końcówka należała do gospodarzy, którzy okazali się minimalnie lepsi od żółto-niebieskich.

TOP 10: Speedway Ekstraliga 2018 (16)

Bartosz Zmarzlik najskuteczniejszym zawodnikiem Speedway Ekstraligi w sezonie 2018! Przez cały sezon wychowanek gorzowskiej Stali prezentował się bardzo dobrze, dosłownie rządził i dzielił na wszystkich torach Speedway Ekstraligi. W pierwszej dziesiątce znalazł się Krzysztof Kasprzak. Wysokie miejsce w klasyfikacji generalnej zajął także Martin Vaculik.

Stal Gorzów Wicemistrzem Polski!

Żółto-niebiescy zdobyli trzynasty w historii srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski! W rewanżowym spotkaniu finałowym żużlowcy Stali Gorzów przegrali w Lesznie z miejscową Unią 50:40 (wynik dwumeczu: 94:86). Liderem gorzowian w tym spotkaniu był Bartosz Zmarzlik, zdobywca 15 punktów. Niestety tym razem nie udało się zdobyć dziesiątego tytułu Mistrza Polski, lecz podsumowując cały tegoroczny sezon, gdzie wielu zawodników Stali Gorzów zmagało się z ciężkimi kontuzjami, to ten srebrny medal jest dużym sukcesem. Dziękujemy zawodnikom za walkę do samego końca i liczymy, że przyszłoroczny sezon będzie mistrzowski.

Następna strona